Reklama

Ewa Szabatin stawia na naturalność

Ewa Szabatin zdobyła rozpoznawalność dzięki udziałowi w programie „Taniec z gwiazdami”. Dziś o tancerce znów jest głośno.

Pani Ewa może pochwalić się najwyższą klasą taneczną "S". Ale taniec to nie jej jedyna pasja - przez pewien czas zajmowała się przede wszystkim modą, a konkretnie projektowaniem ubrań. W międzyczasie Szabatin przeszła imponującą metamorfozę.

Okazje się, że tancerka prowadzi teraz bardzo zdrowy tryb życia: regularnie ćwiczy i uważnie komponuje posiłki. Do zmian zachęca też inne kobiety za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Instagramowe konto pani Ewy obserwuje w tym momencie 61 tys. użytkowników. Nic dziwnego - Szabatin dzieli się tam nie tylko swoimi zdjęciami, ale też cennymi poradami dotyczącymi zdrowia i urody.

Reklama

Ostatnio tancerka ruszyła z cyklem Instagram vs Reality, który bardzo przypadł do gustu jej fanom.

W jego ramach Szabatin zestawia ze sobą pozowane zdjęcia i filmiki, z tymi mniej udanymi, na których widać cellulit, zmarszczki czy wystający brzuszek.

Pani Ewa jest oczywiście w rewelacyjnej formie, ale swoimi działaniami pragnie uzmysłowić kobietom, że nikt nie jest idealny i wiele zależy od światła czy pozy.

Pod filmikiem, na którym Szabatin pokazuje, jak prezentuje się ciało w zależności od ułożenia, możemy przeczytać:

"Uwielbiam! Jesteś super!", "Całym sercem popieram to co robisz" czy "Jesteś boska!".

A wy co myślicie o inicjatywie pani Ewy? My zdecydowanie jesteśmy na tak!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Szabatin | Taniec z gwiazdami

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy