Ewa Wachowicz zachwyca formą

Ewa Wachowicz od lat zachwyca młodzieńczym wyglądem, zgrabną sylwetką i niespożytą energią. Nikt nie spodziewał się jednak, że jest w aż tak dobrej formie!

Ewa Wachowicz zaskoczyła fanów
Ewa Wachowicz zaskoczyła fanówPaweł WrzecionMWMedia

Wachowicz w 1992 roku zdobyła tytuł Miss Polonia i tytuł II wicemiss w konkursie Miss Świata. Może pochwalić się także tytułem Miss Świata Studentek.

Pani Ewa wykorzystała zdobytą dzięki konkursom popularność i założyła własną firmę producencką. To ona odpowiadała m.in. za, kultowy już, program "Podróże kulinarne Roberta Makłowicza".

Nie jest tajemnicą, że jej pasją są właśnie kulinaria. Była jurorką w programie "Top Chef", sama natomiast prowadziła format "Ewa gotuje". Przepisami dzieli się także za pośrednictwem mediów społecznościowych, a od jakiegoś czasu spełnia się także jako restauratorka.

Instagramowy profil Wachowicz obserwuje w tym momencie ponad 120 tys. użytkowników! Wielu z nich szuka tam kulinarnych inspiracji, ostatnio jednak furorę zrobiło zdjęcie przedstawiające coś zupełnie innego.

Mowa o fotce, do której pani Ewa pozuje... stojąc na głowie!

- Miałam to szczęście, że na WF-ie, jeszcze w podstawówce nauczyłam się stania na głowie i stania na rękach... jak zaczynałam ćwiczyć jogę, to wystarczyło sobie tylko przypomnieć tę umiejętność! A to bardzo regenerująca organizm pozycja! A pamiętacie, ile na trzepaku wisieliśmy głową w dół? Tak czy siak, ćwiczymy! Walczymy z naszym wewnętrznym leniem! - napisała pod zdjęciem.

Fani Wachowicz nie kryli zachwytów (trudno im się zresztą dziwić) i komplementowali zgrabną sylwetkę restauratorki oraz podziwiali jej umiejętności. Wielu zwróciło też uwagę na piękne widoki w tle.

A wy co myślicie o popisach pani Ewy? Jesteście zaskoczeni?

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas