Finalistka "MasterChefa" spodziewa się dziecka

Kinga Paruzel jest finalistką pierwszej edycji programu „MasterChef”, w którym kucharze-amatorzy walczą o nagrodę finansową i wydanie własnej książki z przepisami.

Kinga Paruzel
Kinga ParuzelPolska PressEast News

Choć wspomnianą edycję wygrała Barbara Ritz, widzowie bardzo dobrze zapamiętali sympatyczną i bardzo utalentowaną Kingę.

Okazuje się, że w przypadku Paruzel "MasterChef" faktycznie był trampoliną do kariery. Uczestniczka ma na koncie prowadzenie programu o gotowaniu, wydaje książki kucharskie, prowadzi bloga i podpisuje kontrakty reklamowe.

Jej profil na Instagramie, pełen pięknych zdjęć jedzenia, obserwuje 34 tys. użytkowników. Ostatnio blogerka podzieliła się z nimi radosną nowiną - spodziewa się pierwszego dziecka!

"To niesamowite jak wszystko się zmienia. To niesamowite jaka jestem szczęśliwa. Kochani czeka na mnie nowa rola na tym świecie. Cierpliwie przygotowywałam się, żeby Wam o tym powiedzieć. Teraz, kiedy mogę - czuję się niesamowicie!" (pis. org.) - napisała na swoim blogu.

Kinga bardzo długo ukrywała ciążę - na dołączonym zdjęciu widać pokaźnych rozmiarów brzuszek. Przyszła mama zdradziła natomiast, że jej córeczka przyjdzie na świat już tego lata.

Gratulujemy i życzymy dużo zdrowia!

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas