Reklama

Reklama

Francuski kochanek

Hollywoodzkie gwiazdy tracą głowy dla przystojnych Francuzów! Za co ich kochają? Odpowiedzi jest wiele...

Podobno Francuzi są najlepszymi kochankami na świecie. Coś chyba w tym jest, skoro najpiękniejsze gwiazdy Hollywood coraz częściej wiążą się właśnie z panami urodzonymi nad Sekwaną. Czy to ich nieodparty urok, czy zmysłowy akcent, czy może maniery sprawiają, że Amerykanie wypadają blado na ich tle?
Zapewne odpowiedzi jest tyle, ile zakochanych kobiet. Jedno jest pewne - Francuzi coraz śmielej poczynają sobie za oceanem. Ale kto wie, może zapoczątkują modę na Europejczyków w Hollywood? Jeśli tak się stanie, może i któryś z naszych polskich amantów podbije serce znanej piękności?

Nienaganne maniery Louisa


Boska Dita Von Teese (38) po rozstaniu z Marilynem Mansonem stwierdziła: "Skończyłam z muzykami. Teraz stawiam na grzecznych chłopców". I wkrótce zaczęła spotykać się z francuskim arystokratą Louisem-Marie de Castelbajac (28). "Jest dobrze wychowany i szarmancki. Uwielbiam mojego Francuzika" - śmieje się Dita.

Urok Mathieu


"Mojego francuskiego ukochanego poznałam w kawiarni" - wyznaje Rosario Dawson (31). "Piłam kawę z wujkiem, a naprzeciwko siedział Mathieu Schreyer. Powiedziałam do wujka: "On mi się przygląda", na co wujek odparował: "Nie, on patrzy na mnie". Podeszłam więc do Mathieu i zapytałam, kim jest zainteresowany... No i wyszło na to, że jednak mną" - śmieje się aktorka.

Czułe słówka Oliviera


Po burzliwym rozstaniu z Gabrielem Aubry, Halle Berry (44) znalazła ukojenie w ramionach francuskiego modela i aktora Oliviera Martineza (45), byłego narzeczonego Kylie Minogue. Znajomi Halle zdradzają, że aktorka planuje nauczyć się francuskiego. Ponoć ubóstwia, gdy Olivier szepcze jej czułości w tymże języku...

Humor Thomasa


Mój chłopak ma genialne poczucie humoru" - chwali się Sofia Coppola (39). Thomas Mars (34) potrafi też czarować w inny sposób. Jest wokalistą rockowego zespołu Phoenix, więc miłosne piosenki śpiewa jak nikt inny.

Talent Benjamina


Tegoroczna zdobywczyni Oscara Natalie Portman (29) swego narzeczonego poznała w sali baletowej. Benjamin Millepied (43) przygotowywał aktorkę do roli w filmie "Czarny Łabędź". Urzekł ją wielką pasją i talentem. Para jest zaręczona i spodziewa się pierwszego dziecka.

Reklama

Justyna Kasprzak

Nowy większy SHOW - elegancki magazyn o gwiazdach! Jeszcze więcej stron, więcej gwiazd i tematów! Więcej przeczytasz w najnowszym wydaniu magazynu, w sprzedaży od 14 marca!

Dowiedz się więcej na temat: kochanek | Natalie Portman | Halle Berry | Sofia Coppola

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje