Gabriel i Rafał z "Królowych życia" rozstali się. Znamy powód!

Nad wieloletnim związkiem Gabriela i Rafała znanych z programu „Królowe życia” od dłuższego czasu zbierały się ciemne chmury. Wygląda na to, że ostatnio doszło nawet do rozstania!

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias znów się rozstali
Gabriel Seweryn i Rafał Grabias znów się rozstaliPaweł WrzecionMWMedia

Panowie po raz pierwszy rozstali się już jakiś czas temu, a ich miłosne perypetie oraz próbę odbudowy wieloletniej relacji, mogliśmy oglądać na antenie stacji TTV.

Widzowie mogli odnieść wrażenie, że w związku Rafała i Gabriela na powrót zapanowała sielanka. Ten pierwszy pochwalił się nawet za pośrednictwem mediów społecznościowych... obrączką!

Niestety, okazuje się, że nic nie trwa wiecznie. Kilka dni temu Rafał zaczął zamieszczać na swoim instagramowym profilu posty sugerujące, że doszło do rozstania.

- Koniec to nowy początek, a każdy początek możemy przekuć w coś dobrego - pisał.

W komentarzach fanów zaroiło się od sugestii, że wina leży po stronie Gabriela, który miał okazać się niewierny.

Jak donosi portal Pudelek, w mężczyźnie zakochał się młody chłopak, który zaczął prześladować gwiazdy "Królowych życia". Podobno prześladowca nie przyjmował do wiadomości, że Gabriel jest w stałym i szczęśliwym związku.

Sytuację skomentował sam zainteresowany, który potwierdził sensacyjne doniesienia.

- Ten chłopak cały czas mnie męczy, nachodzi w domu, moje prośby na nic się zdają, żeby przestał mnie prześladować. Rafała wręcz nienawidzi i rzucił się na niego z łapami. Rafał był zły na mnie o to, że utrzymuję z nim kontakty, ale mnie też on naprawdę męczy. Rafał zgłosił Kamila na policję o zastraszenie i nękanie - powiedział w rozmowie z Pudelkiem.

Myślicie, że tym razem para rozstała się na dobre?

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas