Reklama

Reklama

Gavin Rossdale spotyka się z niemiecką modelką Sophią Thomallą

51-letni frontman zespołu Bush był widziany w zeszłym tygodniu w Londynie, gdy całował się z 27-letnią modelką.

51-letni frontman zespołu Bush, który ma trzech synów - Kingstona (10 l.), Zumę (8 l.) i Apolla (3 l.) - razem z byłą żoną Gwen Stefani oraz córkę Daisy Love (28 l.) z byłą partnerką Pearl Lowe, był widziany w zeszłym tygodniu w Londynie, gdy całował się z 27-letnią modelką.

Sophia wystąpiła w niemieckiej edycji programu "Dancing With The Stars" i była jurorką w "Dance, Dance, Dance".

Gavin zasugerował niedawno, że chciałby ponownie się ożenić, ale wyznał, że nie ma teraz na to czasu z powodu kariery i dzieci.

Opowiadając o swoich małżeńskich planach na przyszłość juror brytyjskiej edycji programu "The Voice" powiedział: - Czy wziąłbym ponownie ślub? Miłość jest jedną z najpiękniejszych rzeczy. To siła, z którą trzeba się liczyć.

- Chciałbym mieć taki dylemat, ale obecnie skupiam się na dzieciach i pracy. Mam jej mnóstwo.

Muzyk przyznał również, że nigdy nie myślał, że rozstanie się z Gwen (47 l.), a to doświadczenie przyniosło mu "wiele bólu i smutku".

Powiedział: - Zarówno moja mama, jak i mój tata wychodzili trzykrotnie za mąż. Ja jeszcze jestem juniorem w tej kwestii. Nigdy nie myślałem, że się kiedykolwiek rozwiodę. Ale czasem tak się dzieje. To po prostu życie.

- Kto wiedział, że tak się stanie? To doświadczenie przyniosło mi wiele smutku i bólu.

- Ale nauczyło mnie patrzeć na życie z innej perspektywy. Liczy się zdrowie, szczęście i bezpieczeństwo. Nie wiem co jeszcze mogłoby być ważniejsze niż to.

ReklamaBang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy