Reklama

George Clooney i Amal Alamuddin – miesiąc miodowy trwa

Po luksusowym ślubie przyszedł czas na luksusowy miesiąc miodowy. Geprge Clooney i Amal Alamuddin planują spędzić go na Seszelach. Gdyby jednak mieli dość rajskich wysp, mogą udać się do posiadłości, którą Clooney w prezencie ślubnym ofiarował swojej małżonce.

Państwo Clooney’owie wiją sobie gniazdko. Luksusowe gniazdko. Jak donosi Daily Mail, aktor w prezencie ślubnym ofiarował swojej żonie willę, kupioną za 5 milionów funtów.

Dom pewnie szybko wypełni się nowymi lokatorami, bo jak pisze The Sun powołując się na źródło z otoczenia małżonków: "Chcieli sprawić sobie dom, żeby mieć dobre miejsce do wychowywania dzieci. Poważnie rozmawiają o powiększeniu rodziny".

Na razie para przebywa w podróży poślubnej na North Island, na Seszelach. Mają tam odpowiednie warunki do tego, by cieszyć się sobą i planować wspólną przyszłość, bo jak donosi The Mirror, na wyspę dotrzeć można tylko helikopterem.

Reklama

Na tej rajskiej wyspie znajduje się ponoć 11 willi i cztery plaże. North Island jest miejscem, które szczególnie upodobały sobie nie tylko sławy, ale również arystokracja. To tu, spędzali swój miesiąc miodowy książę William i Księżna Kate.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy