Reklama

Reklama

Gosia Rozenek-Majdan chwali się treningami

Małgorzata Rozenek-Majdan może pochwalić się sylwetką idealną. Wygląda jednak na to, że sama zainteresowana nie jest w pełni zadowolona ze swojej formy.

Kilka dni temu "Perfekcyjna Pani Domu", za pośrednictwem swojego Instagrama, pytała, jak zmotywować się do ćwiczeń. Aż 219 osób zabrało głos, by zachęcić Gosię do działania.

Wygląda na to, że słowa wsparcia od fanów zadziałały, bo na Instagramie Rozenek-Majdan pojawiło się ostatnio kilka zdjęć pochodzących z zajęć fitness (zumba) i siłowni.

Na jednym z nich Małgorzata w czarnym komplecie i srebrnej kurtce, pręży się przed lustrem. Na kolejnym siedzi natomiast na piłce gimnastycznej, ubrana w różowo-szary i bardzo obcisły top.

Reklama

Drugie zdjęcie zrobiło wśród internautów furorę. Polubiło je prawie 26,5 tys. użytkowników. Większość komentujących zachwalała formę Gosi. Znaleźli się jednak tacy, którzy zarzucali Rozenek-Majdan pozorowanie treningów lub... brak skromności.

Małgorzata faktycznie wyeksponowała biust w sportowym topie i nie wszystkim się to spodobało. "Ciągle z tym bufetem na wierzchu" - mogliśmy przeczytać pod zdjęciem.

Myślicie, że "Perfekcyjna Pani Domu" powinna wziąć sobie do serca uwagi internautów?

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy