Reklama

Reklama

Gruboskórna Kate Hudson

Gwiazda "Jak stracić chłopaka w 10 dni"? dorastała u boku swojego brata Olivera, swojego przyrodniego brata Wyatta oraz z synem Kurta Russella - Bostonem i przyznaje, że to pozwoliło jej być "bardziej odważną i zdecydowaną".

- Kiedy dorastasz z trzema chłopcami jesteś zmuszona do używania swojej dziewczęcej mocy i musisz mieć grubą skórę - powiedziała.

- Moi bracia naprawdę spowodowali, że stałam się silniejsza. Mam swoją dziewczęcą stronę, ale mam też tę drugą, twardą, która ujawnia się podczas pracy oraz czasami w przyjaźni, czy relacjach z partnerami."

W międzyczasie 36-letnia aktorka wyjawiła, że miała "piękne" dzieciństwo oraz, że inspiracje do wychowywania swoich synów, Binghama (4 l.) i Rydera (12 l.), czerpie od swojej mamy Goldie Hawn i jej patnera Kurta.

W rozmowie z magazynem Radar gazety The Independent dodała:

Reklama

- Wydaje mi się, że moje rodzicielstwo jest całkiem podobne do tego, jak wychowywali mnie rodzice. Mieliśmy piękne dzieciństwo. Mieliśmy swoje problemy, oczywiście, jak każda rodzina, ale zawsze byliśmy bardzo zżyci i tak jest nadal, co w dzisiejszych czasach należy niestety coraz częściej do rzadkości.

- Wychowywano nas w tradycyjny sposób, gdzie rodzina jest najważniejsza. Działy się też niezwykłe rzeczy, z których zdaliśmy sobie sprawę dopiero kiedy dorośliśmy.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje