Reklama

Reklama

Gwen Stefani planuje trasę koncertową z Eve

46-letnia wokalistka zespołu No Doubt wydała ostatnio swój solowy album "This Is What The Truth Feels Like" i postanowiła wyruszyć z nim w trasę koncertową razem ze swoją kolaborantką Eve, która będzie otwierała show.

Trasa będzie miała swój początek 12 lipca w Mansfield w Massachusetts, a zakończy się w październiku w Inglewood w Californii.

Eve wydała swój ostatni album "Lip Lock" w 2013 roku.

Gwen przyznała też ostatnio, że nigdy nie wierzyła, że kiedyś będzie sławna oraz wypowiedziała się na temat nie gonienia za hitami.

- Wydawanie singli to wielka zagadka i można o nich myśleć w nieskończoność. Co nie znaczy, że kiedykolwiek uda nam się taki wydać. I to nie ma znaczenia, czy pracuje się z najlepszym muzykiem, czy piosenkarzem w danym okresie, co w moim przypadku miało miejsce. I wcale nie dzięki temu, piosenka jest w stanie się wybić i trafić do większej publiczności. To tak nie działa. Wszystko musi mieć ten magiczny element. - powiedziała.

Reklama

- Myślę, że ludzie powinni zawsze tworzyć to, co jest dla nich prawdziwe i bliskie ich sercu. Powinni być prawdziwi wobec samych siebie, ponieważ w muzyce wszystko widać jak na dłoni. A ja, chyba nigdy, nawet w najskrytszych marzeniach, nie myślałam, że dojdę gdziekolwiek dalej, niż garaż mojego taty.


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy