Reklama

Reklama

Gwen Stefani przeprowadziła rozmowy o pracę z 67 nianiami

Gwiazda programu "The Voice", która ma trzech synów ze swoim byłym mężem Gavinem Rossdalem - Kingstona, Zumę i Apolla opowiedziała o tym, przez co musiała przejść, aby mieć pewność, że jej chłopcy otrzymają najlepszą opiekę.

Opowiadając o swoim domowym życiu, Gwen wyznała: - Dzieci mnie zmieniły. Z natury byłam osobą niezorganizowaną i odkładałam wszystko na później - nie istniało dla mnie coś takiego jak zarządzanie czasem. Wszystko zmieniło się gdy  zostałam mamą. Zdałam sobie sprawę z tego, że nie mogę już postępować tak samolubnie.

- Zawsze chcę, aby mój czas był produktywny, tak samo jest w przypadku czasu spędzonego z dziećmi. Wiele zależy od innych ludzi. Przeprowadziłam rozmowy o pracę z 67 nianiami, aby wybrać osoby, z którymi teraz współpracuję.

Reklama

Ostatni rok był szalony dla Gwen z powodu rozstania z mężem.

Mimo iż gwiazda nadal nie czuje się komfortowo, opowiadając o tych wydarzeniach, to opowiedziała o swoich uczuciach na nowym albumie: "This Is What The Truth Feels Like".

W rozmowie z magazynem "Stylist" Gwen wyznała: - Ten rok był wyjątkowo szalony. Trudno mi o tym mówić. Ale teraz wszystko jest w porządku. Jestem podekscytowana wydaniem nowego albumu, ale również podchodzę do niego z dużą dozą opiekuńczości.

Czuję, że wokół mnie wiele się dzieje. W tym tygodniu po raz pierwszy myślę i mówię o tym wszystkim. To dziwne uczucie. Ale jeśli muzyka pomaga ludziom, to warto.


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje