Reklama

Reklama

Gwen Stefani zrobiła selfie dla Blake'a Sheltona

Zrobiła sobie zdjęcie bez makijażu!

Piosenkarka zespołu No Doubt jest znana głównie z czerwonej szminki i gładkich blond włosów, ale w zeszłym tygodniu zafascynowała fanów swoim zdjęciem bez makijażu i w potarganych włosach.

46-letnia piosenkarka przyznała, że dodała zdjęcie na Instagrama zupełnie spontanicznie, po tym jak początkowo zrobiła je, aby wysłać do swojego chłopaka.

W rozmowie z magazynem People powiedziała: - Leżałam sobie w łóżku i pomyślałam: Może wyślę Blake'owi jakąś fotkę.

- Zaczęłam bawić się telefonem, zwłaszcza, że mam nowy telefon z nowym aparatem, więc chciałam go sprawdzić. Zrobiłam chyba z dziesięć, a to jedno wyglądało naprawdę słodko, więc pomyślałam: Opublikuję je.

Autorka hitu "Misery" - która ma synów Kingstona (9 l.), Zumę (7 l.) i Apollo (2 l.) ze swoim byłym mężem Gavinem Rossdale - była zasypana komplementami od fanów, po opublikowaniu zdjęcia.

Jeden z nich napisał: Co za piękność!!!, a kolejny: Wyglądasz tak pięknie bez makijażu.

Gwen natomiast, przyznała ostatnio, że jest zakochana w Blake'u.

Zapytana, czy jest zakochana powiedziała: - Tak, z pewnością. Nie bardzo chcę o tym mówić, bo tak naprawdę nigdy nie wiadomo, co będzie dalej.

- Ale czuję, że jestem w idealnej pozycji, aby pisać teksty. Zamiast się zamykać na wrażenia i uczucia, skupiam się na pozytywach i staram się robić kreatywne rzeczy. Robię po prostu to, co chcę. To niesamowite czuć się w taki sposób. Zawsze szukam pomysłu na nowe teksty, a teraz już nie czuję się niepewnie i nie muszę pisać o złamanym sercu.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy