Reklama

Reklama

Gwiazda nie chce adoptować dziecka?

Źródła bliskie Demi Moore zaprzeczają plotkom, jakoby 51 letnia aktorka miała planować adopcję dziecka. Pociecha miała pochodzić z jednego z domów dziecka w Meksyku.

Jeszcze niedawno wydawało się, że Demi Moore znalazła sposób na samotność, która miała doskwierać jej po rozstaniu z Ashtonem Kutcherem. Media pisały, że aktorka nosi się z myślą o przysposobieniu pociechy z jednego z meksykańskich sierocińców.  Magazyn Grazia cytował wtedy wypowiedź jednej z przyjaciółek aktorki, która twierdziła że : "Demi zakochała się w Tulum (meksykańska miejscowość) i jego mieszkańcach. Odwiedziła kilka lokalnych sierocińców, w nadziei na adopcję ".

Reklama

Jednak jak mówi osoba z bliskiego otoczenia aktorki w rozmowie z Daily Mail: "Informacje o adopcji są całkowicie fałszywe".

Cóż, najwyraźniej na razie Demi musi radzić sobie z samotnością za pomocą swojej najnowszej pasji - jogi. Już niedługo będzie miała ku temu doskonałą okazję. Aktorka wybiera się do Indii gdzie w spokoju ma oddawać się medytacjom. Termin medytacji pokrywa się z datą ślubu jej byłego męża Ashtona Kutchera z Milą Kunis. Zadziwiający zbieg okoliczności.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje