Reklama

Reklama

​Gwiazdor serialu "Beverly Hills 90210" urządził przyjęcie urodzinowe

Ian Ziering, aktor znany z roli Steve'a Sandersa w kultowym "Beverly Hills 90210", 30 marca skończył 56 lat. Z tej okazji urządził imprezę, która odbyła się na czacie na Instagramie. Serdeczne życzenia złożyła mu jego przyjaciółka z serialu.

Choć lata największej popularności aktor ma już za sobą, wciąż ma wielu fanów. Dowodem na to była ogromna liczba osób, które złożyły mu życzenia urodzinowe. Wśród tych, którzy o nim pamiętali, nie mogło zabraknąć jego najlepszej przyjaciółki, Tori Spelling. “Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Wciąż jesteś jedyną osobą, która potrafiła unieść mnie do góry na środku basenu!", napisała aktorka i zamieściła na swoim instagramowym koncie kadr z kultowego serialu, na którym Ziering podnosi ją na rękach. Tori i Ian przyjaźnią się od lat 90., kiedy spotkali się na planie "Beverly Hills 90210.

Reklama

"Bardzo cię kocham. W ciągu ostatnich 30 lat nasza przyjaźń ewoluowała w niezwykły sposób. Jesteś dla mnie jak brat. Twoje wnętrze, mądrość, uprzejmość i humor są nie do pobicia. Uwielbiam, kiedy spotykamy się razem z Jennie Garth i śmiejemy do rozpuku!", dodała Spelling w urodzinowym wpisie. Ian Ziering zaprosił z kolei swoich fanów na urodzinową prywatkę, która odbyła się w poniedziałek po południu online. "Niestety nie mogę być tego dnia z całą moją rodziną, więc spędzę urodziny z wami", napisał na Instagramie. Aktorowi można było składać życzenia oraz zadawać pytania.

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy