Reklama

Reklama

Gwiazdy, które z wiekiem... pięknieją

Podczas gdy niektóre gwiazdy prześcigają się w kolejnych operacjach plastycznych i zabiegach liftingu, inne, z wiekiem... pięknieją. Choćby Claudia Schiffer, Yasmin Le Bon czy Kylie Minogue. Jaki jest ich sekret? Zdrowa żywność, sen i umiarkowany styl życia.

Schiffer, niemiecka modelka, w sierpniu skończy43 lata. Oodkryta została przez Karla Lagerfelda w dyskotece i szybko nazwano ją nową Brigitt Bardot. Od tamtej chwili minęło 21 lat. Gdy została zapytana o swoją receptę na wieczną piękność odpowiedziała, że sen i umiarkowany styl życia.

Urodą imponuje również 48-letnia Yasmin Le Bon. Była jedną z najlepiej zarabiających modelek lat 80. Gdy pokazuje się teraz na scenie, nadal onieśmiela swoją urodą. Brytyjka zapewnia, że sukces zapewnia jej zdrowa żywność i mało stresu.

Reklama

Ujęć w bikini nadal nie musi się wstydzić jej koleżanka po fachu Christie Brinkley. Amerykanka błyszczała na wybiegach w latach 80., ale i teraz chętnie zgadza się na to, by paparazzi łapali ją w skąpym ubraniu. Nic dziwnego, że nie ma nic przeciwko, skoro jej ciało przypomina to sprzed 30 lat, mimo że jest trzykrotną mamą. Cztery razy brała ślub, a w 2008 roku po raz czwarty się rozwiodła.

Swojego ciała wstydzić nie musi się również Kylie Minogue. Piosenkarka udowadnia, że nie trzeba być modelką, by pięknie się starzeć. W maju tego roku Australijka skończyła 45 lat. Nie ukrywa jednocześnie, że pomagała sobie jedną, czy dwoma interwencjami chirurga, ale jej naturalność pozostała zachowana

"Grand Dame" nie bez powodu nazywana jest niemal 70-letnia Catherine Deneuve. Francuzka jako jedna z niewielu wie, jak ładnie można prezentować się w każdym wieku. Nawet jeśli się tym martwi, to świetnie potrafi to ukryć...

Źródło: Pap Life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje