Gwiazdy, które zmieniły kolor włosów

Co robi kobieta, gdy w jej życie wkrada się nuda? To proste – farbuje włosy. I może się okazać, że to dopiero początek zmian…

Joanna Brodzik
Joanna Brodzik Andras Szilagyi i Jarosław AntoniakMWMedia

Joanna Brodzik

Mężczyźni wolą blondynki. Coś w tym jest, bo aktorce blond służy i w życiu zawodowym, i w prywatnym. Jako brunetka grywała epizody, jako blondynka nie tylko podbiła serca widzów w "Kasi i Tomku", ale też serce Pawła Wilczaka. Czasem wraca do dawnego koloru włosów, ale tylko na chwilę.

Joanna Koroniewska
Joanna KoroniewskaAndras SzilagyiMWMedia

Joanna Koroniewska

Blond Wenus? Jak najbardziej! Jako Małgosia Mostowiak z serialu "M jak miłość" aktorka była miłą i uroczą, ale jednak szarą myszką. A już na pewno nikt nie widział w niej seksbomby! Wszystko zmieniło się, gdy rozjaśniła włosy i zaczęła nosić seksowne sukienki. Dziś swoim wyglądem budzi sensację nawet na czerwonym dywanie.

Małgorzata Foremniak

Powrót do przeszłości? Karierę zaczynała w serialu "Radio Romans" jako drapieżna brunetka. Potem na wiele lat złagodniała i wszystkim wryła się w pamięć jako delikatna blondynka, doktor Zosia z "Na dobre i na złe". Widać aktorka ma już dość tego grzecznego wizerunku, bo... teraz znowu postanowiła pokazać pazur.

Grażyna Wolszczak
Grażyna WolszczakPaweł WrzecionMWMedia

Grażyna Wolszczak


Kobieta zmienną jest... To chyba jedyny powód tak odważnej decyzji! Aktorka, której znakiem firmowym zawsze były ciemne loki, została blondynką. Skoro od lat mówi, że ma poukładane życie i właściwego mężczyznę u boku, może to jedyny sposób, żeby jednak coś zmienić.

Naj
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas