Hanna Lis adoptowała psa. Dała mu bardzo oryginalne i smakowite imię

Popularna dziennikarka ma nowego towarzysza życia! Tego, kim jest jej nowy domownik, jak się nazywa i jak wygląda, można dowiedzieć się z jej najnowszego wpisu na Instagramie. Chodzi o małego kundelka, którego Hanna Lis właśnie adoptowała. Nadała mu imię Ramen.

Hanna Lis szykuje się na rewolucję w swoim życiu
Hanna Lis szykuje się na rewolucję w swoim życiu Artur ZawadzkiReporter

Dorosłe córki Hanny Lis, 21-letnia Julia i 19-letnia Anna, od dłuższego czasu prowadzą samodzielne życie, więc dziennikarka, która obecnie mieszka tylko z kotami, postanowiła zaprosić do swojego domu nowego członka rodziny.

Mowa o małym czarnym kundelku, który trafił do dziennikarki poprzez organizację zajmującą się adopcją zwierząt. Lis pochwaliła się nowym pupilem na Instagramie.

"Nazywam się Ramen (matka uznała, że wyglądam z lekka azjatycko, a że wszystko kojarzy się jej z żarciem, to dała mi takie głupie imię). Zostałem adoptowany dzięki fundacji Kudłaty Kumpel i na razie jest mi tu całkiem fajnie, choć koty przede mną uciekają (nie rozumiem ich, serio, chcę się tylko pobawić). Matka przed chwilą na mnie nakrzyczała, bo zawinąłem z kuchni słoik z dżemem truskawkowym. A skąd ja niby miałem wiedzieć, że to nie moja kolacja? Wiele pytań, mało odpowiedzi. Dobra, matka kręci się pod drzwiami, chyba szuka smyczy, spadam stąd. Trzymajcie kciuki, żebym jej się znowu nie zakręcił smyczą 21 razy wokół nóg, bo wtedy naprawdę strzela focha. Nie rozumiem tych człowieków" - przedstawiła swojego psa internautom dziennikarka.

Hanna Lis została sama po tym, jak córki wyprowadziły się z rodzinnego domu
Hanna Lis została sama po tym, jak córki wyprowadziły się z rodzinnego domu Wojciech Strozyk/REPORTERReporter

Na post Hanny Lis szybko zareagowali inni znani miłośnicy psów.

"Będzie się działo!" - skomentowała Małgorzata Rozenek-Majdan, a Maja Ostaszewska dodała: "Haniu, gratulacje wielkie!!! Ależ szczęście ma ten Ramenik, taka matka to jest skarb! Całuję Was mocno i niech się zaprzyjaźniają z kotami... powolutku, to też może być miłość. Ale fajnie!".

Nie zabrakło także wpisu przyjaciela dziennikarki Łukasza Jemioła.

"Haniu, no to będzie się działo! Zapowiada się świetny serial w 10 seriach" - napisał projektant mody, przewidując, jakich postów w social mediach Hanny Lis można się teraz spodziewać.

Natomiast Agnieszce Włodarczyk bardzo przypadło do gustu kulinarne imię pieska.

"Ramen, czyli jest do zjedzenia!" - ucieszyła się aktorka.

Z wcześniejszych postów w social mediach dziennikarki wynika, że nowy pupil to niejedyna nowość w jej życiu. Kilka dni temu Hanna Lis wrzuciła na Instagram zdjęcie z remontowanego mieszkania.

"Na budowie. New home, new life" - napisała pod fotografią. Wygląda więc na to, że niedługo czeka ją, koty i Ramena przeprowadzka.

Tomasz JacykówNewseria Lifestyle
PAP life
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas