Reklama

Reklama

Hayley Hasselhoff eksponuje biust na plaży

25-letnia Hayley Hasselhoff jest jedną z dwóch córek popularnego aktora, znanego przede wszystkim z serialu „Słoneczny patrol”.

Hayley ma na swoim koncie aktorskie epizody oraz rolę w serialu "Huge", jednak wygląda na to, że nie zdecyduje się pójść w ślady sławnego ojca.

Dziewczyna jest natomiast jedną z najpopularniejszych modelek plus size. W branży zadebiutowała prawie 12 lat temu i może pochwalić się m.in. sensacyjną sesją do magazynu "Slink".

Hayley na każdym kroku podkreśla, że piękno kobiecego ciała nie zna rozmiaru. Radzi kobietom, by nie przejmowały się obecnym kanonem urody i po prostu były szczęśliwe.

Modelka sama jest przykładem na to, że można wyglądać i czuć się świetnie z kobiecymi kształtami. Swoimi odważnymi zdjęciami dzieli się chętnie na Instagramie.

Reklama

Ostatnio Hayley pochwaliła się fotkami z plaży, na których eksponuje słusznych rozmiarów biust. I pewnie nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że ze zdjęć usunięto sutki modelki.

Próżno ich szukać pod, mocno prześwitującym, topem. Ten drobny szczegół nie przeszkodził jednak fanom Hasselhoff, którzy w komentarzach wprost rozpływali się w zachwytach.

Myślicie, że Hayley dobrze sprawdza się w roli modelki? A może jednak retusz sutków to przesada?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Hayley Hasselhoff

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy