Honorata Skarbek przeszła metamorfozę. Wygląda niczym Pocahontas!

Honorata Skarbek zachwyciła swoich fanów. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, przedstawiające efekty metamorfozy, której poddała się artystka. Co więcej, gwiazda zapozowała w mocno wyciętej sukience, prezentując tym samym idealną sylwetkę. „Zmienili mnie w Pocahontas” – podsumowała.

Honoratę Skarbek określa się jedną z najpopularniejszych polskich piosenkarek
Honoratę Skarbek określa się jedną z najpopularniejszych polskich piosenkarekscreenInstagram

Honorata Skarbek sławę zyskała za sprawą modowego bloga. To właśnie tam dzieliła się swoimi przemyśleniami, rozwijając w międzyczasie muzyczną karierę. Przygodę z show-biznesem rozpoczęła na dobre w 2011 roku, kiedy ukazał się jej debiutancki album Honey.

W kolejnych latach kariera wokalistki nabrała rozpędu, a dziś Honoratę Skarbek określa się jedną z najpopularniejszych polskich piosenkarek.

Honorata Skarbek lubi metamorfozy

Honoracie Skarbek udało się zgromadził wokół siebie rzeszę oddanych fanów, którzy z zainteresowaniem śledzą jej poczynania artystyczne, ale również życie prywatne. Gwiazda chętnie dzieli się z internautami swoją codziennością.

Co więcej, piosenkarka lubi zaskakiwać. Niejednokrotnie dzieliła się już z internautami efektami metamorfoz, którym się poddała. Honorata Skarbek zdecydowanie lubi eksperymenty ze swoim wyglądem. Przez długi czas artystka była wierna długim brązowym włosom. W pewnym momencie zdecydowała jednak diametralnie je skrócić, a następnie przefarbować.

Wkrótce po tych włosach nie było już śladu, a na głowie piosenkarki zagościł kolejny odważny kolor. Honorata Skarbek określała siebie "niebieską atomówką".

Honorata Skarbek znów zaskoczyła metamorfozą

Po tych eksperymentach artystka zdecydowała się wrócić do naturalnego koloru włosów. Najnowszym zdjęciem znów jednak zaskoczyła fanów. Tym razem gwiazda postawiła na jaśniejsze refleksy na całej głowie i jeszcze jaśniejsze pasma przy twarzy. Jak przekazała, przygotowanie tej idealnej fryzury zajęło aż 6 godzin!

Zmienili mnie w Pokahontas!
napisała pod zdjęciem.

Fani artystki są pod niemałym wrażeniem! W komentarzach dali upust emocjom.

O kurde jaka bogini.
Co za długość!
Jezu, mega!
pisali internauci.
„Suknie marzeń Izabeli Janachowskiej”: Dla kogo sukienka o kroju rybki?Polsat Cafe
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas