Reklama

Reklama

Hugh Grant żałuje, że nigdy się nie ożenił

Brytyjski gwiazdor - Hugh Grant, który ma na swoim koncie związki z wieloma sławnymi i pięknymi kobietami, w tym Elizabeth Hurley, wini siebie za to, że w wieku 49 lat jest nadal kawalerem. Jak przyznał Grant, miał wiele okazji ku temu, by stanąć na ślubnym kobiercu.

"Powinienem się ustatkować. To wszystko moja wina. Spotykałem się ze wieloma wspaniałymi kobietami" - powiedział aktor w wywiadzie dla telewizji BBC. Grant dodał, że martwi go ta myśl, w związku z jego zbliżającymi się 50. urodzinami. "Nie wiem, jak sobie z tym poradzić' - wyznał.

Reklama

Pomimo zmartwień, wiążących się z upływającym czasem, Grant przyznał, że bardzo dobrze bawił się na planie swojego ostatniego filmu - "Słyszeliście o Morganach?", gdzie zagrał razem z Sarah Jessicą Parker. Gwiazdor przyznał też, że zdziwiło go zachowanie na planie gwiazdy "Seksu w wielkim mieście".

"Ona jest pełna niespodzianek. Bardzo dużo je... cokolwiek przed nią postawisz, zniknie w ciągu pięciu sekund" - zdradził aktor, znany z takich filmów. jak "Cztery wesela i pogrzeb" i "To właśnie miłość".

Dowiedz się więcej na temat: gwiazdor

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje