Reklama

Reklama

Idealny mężczyzna Honey? Musi ją rozśmieszać...

"AskHonorata", zapytaj Honoratę, to akcja, którą zaproponowała fanom Honey Skarbek. - Ideał mężczyzny? Wymagam od mężczyzny tego, by mnie rozśmieszał - odpowiada piosenkarka na swojej oficjalnej stronie.

Czy pamiętasz z dzieciństwa jakąś cenną rzecz, którą bardzo chciałaś mieć - pyta jednak z fanek. - Pamiętam, że jedną z takich rzeczy był telefon komórkowy. Niestety, moi rodzice nie mogli pozwolić sobie na to, by mnie w taki telefon zaopatrzyć - odpowiada Skarbek. I dodaje, że musiała sama oszczędzać przez dwa lata pieniądze. Ale nie ma tego złego: "coś na co sam zapracujesz, lepiej smakuje - zapewnia piosenkarka.

Fani pytają, czy Skarbek jest wytrwała w dążeniu do celu? "Generalnie tak" - odpowiada Honorata. I dodaje. że wyznacza sobie coraz to nowe cele w życiu. A jak widzi siebie przez "magiczne okulary" za pięć lat? "Widzę siebie jako osobę, która wciąż zajmuje się muzyką. Może nieco inną? - odpowiada Honey.

Reklama

A lektury? Czy czyta, co czyta i czy jest książka, która miała na nią wpływ - chcą wiedzieć fani. "Pochłaniam książki" - zapewnia Skarbek. A czy jakaś zmieniła jej życie? "Sekret" Rhondy Byrne. Tytułowy sekret, o którym pisze autorka, to siła pozytywnego myślenia. - W wieku 14 lat pomyślałam "wow! mogę wszystko". I zaczęłam to robić - polecam! - zwraca się Honorata Skarbek do fanów.PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy