Reklama

Reklama

Jacek Jelonek chce mieć męża. Ujawnił też, co myśli o posiadaniu dziecka

Jacek Jelonek to światowej sławy polski model, który łamie społeczne tabu dotyczące par nieheteronormatywnych. Ostatnio było o nim bardzo głośno, gdy zdecydował się na występ w “Tańcu z gwiazdami” w parze męsko-męskiej z Michałem Danilczukiem. Model w rozmowie z Katarzyną Zdanowicz zdradził, co myśli o małżeństwie i posiadaniu dzieci przez pary jednopłciowe.

Kim jest Jacek Jelonek?

Jacek Jelonek po raz pierwszy wzbudził w Polsce niemałe emocje, gdy wystąpił w polskiej edycji programu randkowego dla par homoseksualnych -  "Prince Charming". Spotkał wówczas Oliwera Kubiaka, z którym do dziś tworzy szczęśliwy związek. O Jacku Jelonku znów zrobiło się głośno, gdy postanowił wziąć udział w emitowanym na antenie Polsatu “Tańcu z gwiazdami", tworząc pierwszą jednopłciową parę taneczną w historii tego show. Jego partnerem jest Michał Danilczuk. Panowie świetnie sobie radzą, a wielu internautów wróży im finał. 

Jacek Jelonek gościł ostatnio w podkaście “Zdanowicz: Pomiędzy wersami", gdzie prowadząca zapytała o jego stosunek do ślubu par nieheteronormatywnych.

Reklama

Zobacz również: Jacek Jelonek przez "Taniec z Gwiazdami" ledwo żyje. "Wstaję i trzymam się ścian"

Jacek Jelonek: "Chciałbym mówić: poznaj mojego męża"

Gość Katarzyny Zdanowicz podkreślił, że jego związek z Oliwerem Kubiakiem ma swoistą lekkość, nie czują przymusu, że muszą coś zrobić. Jednocześnie Jacek Jelonek wspominał swój pobyt w Hiszpanii, gdzie mieszkał u pary gejów:

Jacek Jelonek zwrócił też uwagę na to, że bez formalizacji związku w razie choroby czy nagłego wypadku, jego partner nie będzie mógł odwiedzać go w szpitalu, nie mogą też wziąć razem kredytu, czy robić wielu innych rzeczy, bo w świetle prawa są tylko znajomymi. Odsuwając na bok kwestie prawne, model uważa również, że małżeństwo cementuje związek i daje mu solidne podparcie.

Jelonek o stosunku Polaków do związków homoseksualnych

Jacek Jelonek w programie “Zdanowicz: Pomiędzy wersami" zwrócił też uwagę, że po tym jak został odebrany w społeczeństwie pierwszy program z jego udziałem, jest pełen optymizmu. 

Model przyznał, że był w jego życiu moment, kiedy bardzo chciał wyjechać z Polski, ale obecnie czuje się w kraju dobrze i to tutaj chce układać sobie życie, choć ma świadomość, że w innym miejscu na świecie jemu i jego partnerowi mogłoby być o wiele łatwiej kupić mieszkanie, czy dopełnić różnych innych formalności jako oficjalna para. Katarzyna Zdanowicz zapytała Jacka Jelonka także o dzieci.

Zobacz również: Zniszczyli jego prace bez litości. Kontrowersyjne rzeźby Tomasza Górnickiego budzą skrajne uczucia. "Zdanowicz. Pomiędzy wersami"

Jacek Jelonek o adopcji dziecka

Jacek Jelonek na pytanie o dzieci roześmiał się i stwierdził, że na razie on i jego partner mają psa i świetnie spełniają się w tej roli. Przyznał, że to Oliwer Kubiak na początku stwierdził, że chciałby mieć dzieci, ale po wizycie u znajomej, która ma ich trójkę, pomysł na razie porzucił. 

Model ma też inny powód, dla którego jak do tej pory nie chciał mieć dzieci:

Model dał do zrozumienia, że na chwilę obecną nie planuje i nie chce mieć dzieci, choć zauważył, że nie może mieć pewności, że kiedyś, na którymś etapie życia taka myśl się nie pojawi.

Zobacz również: Katarzyna Zdanowicz odsłania brzuch. Pozazdrościć figury!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy