Reklama

Reklama

Jak nie przytyć w ciąży. Oto sekret Ady Fijał!

To jest jej czas! Niedawno urodziła synka, a teraz zachwyca nas w „Tańcu z Gwiazdami”. Macierzyństwo dodało aktorce skrzydeł.

Nie narzeka na brak czasu, na nawał nowych obowiązków. Ada Fijał należy do tych mam, które po pojawieniu się dziecka stają się jeszcze lepiej zorganizowane. Aktorka doskonale łączy nowy etat - opiekę nad synkiem - z pracą. Kiedy jest na zdjęciach do serialu "Barwy szczęścia" albo na próbach do "Tańca z Gwiazdami", małym Antonim opiekują się jej mąż Piotr Walczyszyn lub niania. Pani Ada nie zabiera dziecka na plan z prostej przyczyny: kiedy może w pełni skoncentrować się na zadaniach, wykonuje je dużo szybciej. A po zakończonej pracy od razu wraca do domu. Do swoich ukochanych mężczyzn.

Reklama

Obserwując aktorkę w "Tańcu z Gwiazdami" można zobaczyć coś jeszcze. Ma świetną figurę. A przecież Antoni przyszedł na świat niewiele ponad pół roku temu. Jaki jest jej sekret? Jak udało nam się dowiedzieć, pani Ada dbała o siebie już w czasie ciąży. Chodziła na specjalną gimnastykę z elementami jogi. Dzięki ćwiczeniom i odpowiedniej diecie nie przytyła dużo.

Z aktywności nie zrezygnowała również po porodzie. Miała wtedy pewne zastrzeżenia do swojego wyglądu. Na szczęście dzięki wrodzonej determinacji i morderczym treningom z Krzysztofem Hulbojem, partnerem z "Tańca z Gwiazdami", okiełznała swoje ciało. Dawno nie czuła się w nim tak dobrze jak teraz. To widać!

Dobry Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy