Reklama

Reklama

Jamie Oliver i Jools Oliver powitali na świecie syna

Zany szef kuchni ogłosił na Instagramie, że w weekend on i jego rodzina powitali na świecie kolejne dziecko.

Zany szef kuchni, który razem z Jools ma trzy córki - Poppy Honey Rosie (14 l.), Daisy Boo Pamelę (12 l.) i Petal Blossom Rainbow (6 l.) oraz syna Buddy'ego Beara Maurice'a (5 l.) - ogłosił na Instagramie, że w weekend on i jego rodzina powitali na świecie kolejne dziecko.

Jamie zamieścił zdjęcie dziecka, które podpisał w następujący sposób:

Reklama

 - I stało się! To chłopiec! Wszyscy jesteśmy zaskoczeni i bardzo szczęśliwi. Jest cały i zdrowy, a jego mama @joolsoliver była niesamowita i bardzo opanowana. Urodziła w sposób naturalny, a nasze dwie najstarsze córki przyszły na salę, gdy nasz syn był już na świecie, co było bardzo emocjonującym przeżyciem. Nasz syn waży około 4 kilogramów (informacja dla piekarzy: to 16 opakowań masła). Tak czy siak to był długi dzień pełen miłości. Niech nasz synek będzie zdrowy! Pozdrawiam również wszystkie mamy - jesteście niesamowite, to się w głowie nie mieści. P.S. Jeszcze nie wybraliśmy imienia.

Jools również zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym karmi dziecko piersią. Zdjęcie podpisała:

- Mały Oliver przyszedł na świat. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, wdzięczni, zakochani oraz dumni z naszych dwóch najstarszych córek, które przecięły pępowinę. Jamie był moim bohaterem (jeszcze nie wybraliśmy imienia!)

Jamie (41 l.) wyznał niedawno, że miał nadzieję, że będzie miał drugiego syna.

Powiedział:

- Myślałem, że będziemy mieli tylko dwoje dzieci. Ale robię co mi każą. Moja żona dba o to, żeby było nas coraz więcej, a ja nie mam nic przeciwko. Chciałbym, żeby w rodzinie było więcej testosteronu, ale będę wdzięczny za każde dziecko. Najważniejsze, żeby było zdrowe.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje