Jarosław Bieniuk przeszedł metamorfozę

Jarosław Bieniuk przez niemal 20 lat grał w polskich i zagranicznych drużynach piłkarskich. 38-letni dziś sportowiec dalej jest związany z piłką nożną i swoją ukochaną drużyną – Lechią Gdańsk.

Jarosław Bieniuk
Jarosław BieniukJarosław AntoniakMWMedia

Bieniuk przez lata był partnerem aktorki Anny Przybylskiej. Para doczekała się trójki dzieci: Oliwii (ur. 2002), Szymona (ur. 2006) i Jana (ur. 2011). Niestety, Ania w lipcu 2013 roku przeszła operację usunięcia guza trzustki. Zmarła 5 października 2014 roku.

Piłkarz stanął na wysokości zadania i zajął się potomstwem. Przez jakiś czas spotykał się z Martyną Gliwińską, jednak dziś znowu jest sam. Jak mówi: skupia się na dzieciach i życiu zawodowym.

Bieniuk prowadzi konto na Instagramie, na którym zamieszcza zdjęcia z rodziną, przyjaciółmi lub kolegami z pracy. Ostatnio pochwalił się metamorfozą i wrzucił fotkę, na której dumnie prezentuje... wąsa.

Do tej pory piłkarz preferował bujniejszy zarost, okazało się jednak, że zmiana niesie za sobą szczególne przesłanie. Chodzi o akcję "Movember", która ma zachęcić mężczyzn do wykonywania badań profilaktycznych jąder.

Fani gorąco poparli inicjatywę sportowca w komentarzach. "Dobrze, że poruszyłeś ten temat, bo faceci nie chcą się badać i się wstydzą, a potem jest za późno" lub "Super, że o tym mówisz, mojego męża ciężko namówić na takie badania. Panowie myślą, że nie muszą"  - mogliśmy przeczytać pod postem.

A wy co myślicie o inicjatywie Bieniuka?

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas