Reklama

Reklama

Jennifer Aniston i Justin Theroux uwielbiają sztuki walki

Była gwiazda serialu "Przyjaciele" od wielu lat jest wielką fanką treningów Budokon, a teraz namówiła Justina, aby ćwiczył razem z nią.

Była gwiazda serialu "Przyjaciele", która w sierpniu poślubiła 44-letniego aktora, od wielu lat jest wielką fanką treningów Budokon, a teraz namówiła Justina, aby ćwiczył razem z nią. Ćwiczenia te polepszają sylwetkę górnej części ciała i wydolność organizmu.

- Są teraz idealnymi partnerami treningowymi. - podało źródło.

Jen ćwiczy Budokon od wielu lat. Ona i Courteney [Cox] ćwiczyły kiedyś ze znanym i szanowanym trenerem Cameronem Shaynem. Jen twierdzi, że dzięki tym ćwiczeniom polepszyła się jej sylwetka oraz wydolność organizmu. Justin również wciągnął się w te treningi. Oboje mają teraz na tym punkcie obsesję.

Reklama

Justin prawdopodobnie początkowo niechętnie zapatrywał się na trenowanie sztuk walki razem ze swoją 46-letnią żoną, ponieważ obawiał się, że może ją przypadkowo skrzywdzić.

W rozmowie z "The National Enquirer" źródło podało: - Jen od wielu lat trenuje sztuki walki. Bardzo długo namawiała Justina, aby do niej dołączył, ale on był niechętny, ponieważ obawiał się, że może ją przypadkowo skrzywdzić.

- Jednak po kilku treningach wciągnął się w to tak samo jak Jen.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy