Reklama

Reklama

Jennifer Lopez nie wyklucza powrotu do Caspera Smarta

47-letnia piosenkarka prawdopodobnie romansuje z raperem Drakiem (30 l.). Osoba z otoczenia gwiazdy wyznała jednak, że Jennifer dobrze bawi się ze swoim nowym chłopakiem, ale nie wyklucza powrotu do swojego byłego partnera.

W rozmowie z "E! News" źródło podało: - Dobrze się bawi.

- Myślę, że ona i Casper wrócą do siebie. On jest wspaniałym facetem i ona o tym wie. Po prostu teraz potrzebują przerwy.

Informacja o tym, że aktorka znana z serialu "Uwikłana" spotyka się z raperem znanym z hitu "One Dance" pojawiła się po tym, jak para całowała się na imprezie w Las Vegas w czwartek (29.12.2016).

Para, która nie potwierdziła jeszcze swojego romansu, nie kryła się z uczuciami i cieszyła swoją obecnością podczas Winter Wonderland Prom w Las Vegas.

W krótkich materiałach wideo zamieszczonych na portalach społecznościowych widzimy Jennifer tańczącą z Drakiem. Z kolei na innym wideo para całuje się.

Reklama

Pod koniec przyjęcia para została ogłoszona Królem i Królową imprezy.

Osoby z otoczenia piosenkarki wyznały wcześniej, że Jennifer jest "oczarowana" muzykiem znanym z hitu "Hotline Bling":

- Jen z podekscytowaniem czeka na nowy rok. Cały czas spotyka się z Drakiem, a on odwiedził ją w jej domu. Nie może powiedzieć nic złego na jego temat.

- Tworzą razem muzykę, ale widać, że dogadują się również na innych płaszczyznach. Jen bardzo podoba się to zainteresowanie z jego strony i cieszy się, że może spędzać z nim czas. Drake jest czarujący. Traktuje Jen z szacunkiem. Jest nim oczarowana.


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy