Reklama

Reklama

Jessica Biel lubi jeść pod prysznicem

34-letnia aktorka zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym widać talerz pod prysznicem. Gwiazda przyznała, że lubi coś przekąsić, gdy bierze prysznic.

Zdjęcie podpisała w następujący sposób: -Tak, jem pod prysznicem. Przyznaję się do tego. Kiełbaski z kurczaka i espresso. Spróbujcie. To wyzwanie.

Reklama

To nie pierwszy raz, gdy gwiazda filmu "Pamięć absolutna", która jest żoną piosenkarza Justina Timberlake'a, zamieściła na Instagramie tego typu zdjęcie, ponieważ w zeszłym tygodniu udostępniła kolejne zdjęcie spod prysznica.

Gwiazda ma 17-miesięcznego syna Silasa, więc możliwe, że prysznic jest jedyną możliwością, gdy piękna brunetka ma czas tylko dla siebie.

Aktorka przyznała niedawno, że jest "cały czas brudna" odkąd została matką. Gwiazda nie zakłada ładnych ubrań, gdy spędza czas z synem, ponieważ boi się, że Silas je zniszczy.

Zawsze stawiałam na wygodne ubrania, ale odkąd zostałam matką, to cały czas chodzę brudna. - przyznała.

Zakładam jakieś ładne ubranie, ale dwie sekundy później mam na sobie ślady po spaghetti. Za każdym razem okazuje się, że ubranie jest zniszczone.

Gwiazda przyznała również, że obecnie wydaje o wiele mniej pieniędzy na ubrania, ponieważ wie, że nie ponosi ich długo.

To interesująca zmiana. Teraz myślę: - OK, co będzie wystarczająco wytrzymałe? Do czego jednocześnie mogę założyć szpilki, gdybym musiała gdzieś wyjść wieczorem. Na co nie wydam dużo pieniędzy, żeby potem wyrzucić tę rzecz, ponieważ będzie zniszczona? - powiedziała.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje