Jessica Mercedes bez makijażu i retuszu

Jessica Mercedes jest jedną z najbardziej znanych, polskich blogerek modowych. Choć ma dopiero 25 lat, może pochwalić się wieloma sukcesami.

Jessica Mercedes Kirchner
Jessica Mercedes KirchnerArtur Zawadzki/REPORTEREast News

Wszystko zaczęło się od bloga Jemerced.com założonego 10 lat temu. Na początku był miejscem, gdzie Jessica pokazywała swoje stylizacje. Z czasem zaczęło pojawiać się na nim coraz więcej tekstów poświęconych modzie. Dziś natomiast to strona, na której znajdziemy artykuły poświęcone najnowszym trendom, wystrojowi wnętrz czy pielęgnacji urody.

Ważnym kanałem dla Jessiki jest także Instagram, na którym zamieszcza przede wszystkim swoje zdjęcia. Jej profil obserwuje aż 925 tys. użytkowników!

Blogerka ma też niewątpliwie żyłkę do interesów. W 2017 roku założyła własną markę produkującą kostiumy kąpielowe. Stroje zaprojektowane przez Jessicę wyprzedały się na pniu! Nic dziwnego, że 25-latka postanowiła zainwestować również w markę odzieżową.

Ostatnio zdecydowała się na jeszcze jeden, dość odważny, krok. Jessika pokazała się bowiem na okładce magazynu "K MAG" bez makijażu i bez retuszu.

"P.S. Potrafię być prawdziwa tu dla Was, to dlaczego nie spróbować w modowej sesji? Dosyć sfotoszopowanych okładek i kultu nierealnego piękna. Wierzmy w siebie, akceptujmy siebie i bądźmy silne oraz niezależne." (pis. org.) - napisała.

Fani byli zachwyceni zdjęciem i postawą Jessiki! Wy też jesteście na tak?

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas