Reklama

Reklama

Jesteś w moim typie

Czy zawsze musimy trafiać na kopie swojego byłego? Nie tylko my. Gwiazdy też wybierają podobnych partnerów lub partnerki.

Czy Wodzianka jest tylko kopią Dody?

Perlisty śmiech, seksowne ciało i skłonność do wygłaszania "złotych myśli" chętnie podchwytywanych przez media - oto cechy wspólne obecnej i byłej dziewczyny "księcia ciemości".

Adam Darski (34) jest amatorem bezpretensjonalnych dziewczyn, które szczególnie działają na mężczyzn. Z Dodą (28) Nergal spotykał się prawie dwa lata i choć wydawało się, że "różowa królowa" nie bardzo pasowała do mrocznego muzyka, po rozstaniu Adam nie zmienił zainteresowań. Dominika "Wodzianka" Zasiewska (23) na razie nie śpiewa, ale tak jak Doda elektryzuje otoczenie. Nawet ubiera się podobnie!

Reklama

Lea pociągają wyłącznie supermodelki

Pewne jest jedno: jeśli nie jesteś supermodelką, to raczej nie masz szans u Leonarda DiCaprio (38). Partnerek aktor szuka wyłącznie na pokazach mody. Zaczęło się od Gisele Bündchen... Potem gwiazdor wypatrzył izraelską modelkę Bar Refaeli (26). Byli ze sobą aż sześć lat, co w przypadku Leonarda, panicznie bojącego się ślubu, stanowiło rekord. Para zerwała w połowie ubiegłego roku i od tej pory aktor wybiera dziewczyny bardzo podobne do izraelskiej piękności. Ostatnią zdobyczą DiCaprio jest Erin Heatherton (21), znana z pokazów Victoria's Secret. Blondwłosa modelka to niemal kopia Bar. Te same delikatne rysy i idealne ciało. Czy jednak jest w stanie ją zastąpić?

Edyta gustuje w dżentelmenach

Co łączy Piotra Schramma (36), Piotra Kraśkę (39) i Roberta Kozyrę (43)? Wszyscy lubią świetnie skrojone garnitury, mają nienaganne maniery, a nawet... podobne fryzury. I wszyscy ulegli urokowi Edyty Górniak (39). A Robert Kozyra, z którym piosenkarka spotykała się pod koniec lat 90., wygląda niemal jak brat bliźniak Piotra Schramma, obecnego partnera artystki! Bez wątpienia każdy z wymienionych panów sprawia wrażenie odpowiedzialnego, poukładanego mężczyzny, przy którym kobieta może się czuć bezpiecznie. Edyta to artystyczna dusza. Idealny partner powinien być jej przeciwieństwem.

Piotr wybrał Kate, bo przypomina Agnieszkę?

Mało już kto pamięta, że Piotr Adamczyk (39) i piękna Agnieszka Wagner (41), znana m.in. z roli Poppei w "Quo vadis", przed laty byli parą! Aktor zupełnie stracił dla niej głowę, a znajomi zapowiadali nawet ich rychły ślub. Niestety, związek nie przetrwał próby czasu. Potem Piotr długo nie potrafił znaleźć kobiety, która mogłaby zastąpić delikatną Agnieszkę. Przez moment wydawało się,

że "tą jedyną" okaże się ciemnowłosa Anna Czartoryska, z którą Adamczyk nawet się zaręczył. Ostatecznie jednak para się rozstała, a u boku aktora pojawiła się blondynka łudząco podobna do Agnieszki...

Chodzi o aktorkę Katarzynę Gwizdałę, mieszkającą w Paryżu i ukrywającą się pod pseudonimem Kate Rozz. Adamczyk najwyraźniej lubi piękności stonowane, odrobinę chłodne. Prawdziwe damy w klasycznym tego słowa znaczeniu. Sam wylicza, że u kobiet ceni przede wszystkim "błyskotliwość, inteligencję, uśmiech". Czy tym razem trafił na ideał?

Carla godnie zastąpiła Cecilię

Fakt, że nie cieszy się okazałym wzrostem, nie przeszkadza Nicolasowi Sarkozy'emu (57) uwodzić posągowe (czytaj: wysokie) piękności. Tylko pierwsza żona polityka, Marie-Dominique Culioli, była podobnego wzrostu. Od Carli Bruni (44) prezydent Francji jest już niższy o głowę, podobnie było z małżonką nr 2, Cécilia Ciganer. Do tego obie panie w przeszłości były modelkami, uchodzą za bardzo niezależne i nawet podobnie się czeszą... Nic więc dziwnego, że za sobą nie przepadają.

Kate kocha niegrzecznych rockmanów

Nienaganne maniery czy klasyczna elegancja nie zaimponują niepokornej Kate Moss (38). Gwiazda wybiegów gustuje bowiem w równie niegrzecznych facetach. I szybko się nudzi, więc niełatwo ją zatrzymać. Jednym z nielicznym, którym się to udało, był Pete Doherty (31). Związek z uzależnionym od narkotyków muzykiem okazał się jazdą bez trzymanki i zakończył po dwóch latach. Obecny mąż Kate, Jamie Hince (43), wokalista The Kills, jest równie szalony, lecz na szczęście stroni od narkotyków.

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy