Reklama

Reklama

Joanna Jabłczyńska kończy 30-stkę

Aktorka Joanna Jabłczyńska, znana m.in. z serialu "Na Wspólnej", w środę kończy 30 lat. Aktorka przyznaje, że im bliżej trzydziestki, tym mniejsze ma to dla niej znaczenie. - Jestem na świetnej drodze życiowej, ale dopiero się rozpędzam - mówi.

Jak przyznaje Joanna Jabłczyńska, znana m.in. z serialu "Na Wspólnej", a z wykształcenia prawnik, im bliżej jest trzydziestki, tym mniejsze ma to dla niej znaczenie.

- Kompletnie nie czuję różnicy, chociaż jakieś podsumowanie pewnie z tej okazji zrobię. Już teraz jestem bardzo zadowolona z miejsca, w którym się znajduję w życiu, bo nawet nie przypuszczałam, że to wszystko może się spełnić, a mnóstwo swoich marzeń już zrealizowałam. Co więcej, mam możliwość zrealizowania ich jeszcze więcej i wiem, że je zrealizuję. Jestem przekonana, że uda mi się to pod warunkiem, że zdrowie mi na to pozwoli, jak było do tej pory. Jestem na świetnej drodze życiowej, ale dopiero się rozpędzam - zapewnia Jabłczyńska.

Reklama

Jak przyznaje odtwórczyni Marty Konarskiej, na jej liście marzeń do spełnienia są przede wszystkim podróże.

- Mam takie miejsca, które chciałabym odwiedzić. Nigdy nie byłam np. w Azji, więc chciałabym zobaczyć Chiny i Japonię. Również Nowa Zelandia - byłam tam przez chwilę, ale absolutnie za krótko, a jest to najpiękniejsze miejsce, które widziałam. Marzą mi się góry, ale tak bardzo aktywnie - najpierw Mount Blanc, a potem zobaczę, jak będę się po tym czuła - mówi Jabłczyńska.

Jabłczyńska, która z wykształcenia jest prawnikiem chciałaby też zrobić doktorat.  - Też już działam w tym kierunku bardzo mocno - informuje aktorka.

Czego życzyć aktorce z okazji jubileuszu? "Realizacji tych marzeń i zdrowia, żeby mi na to wszystko pozwoliło, bo plany są ambitne" - kwituje Jabłczyńska.

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy