Reklama

Joanna Jędrzejczyk na pokazie Victoria's Secret

Kiedy polskie szafiarki: Jessika Mercedes i Julia Kuczyńska (Maffashion) ustawiały się w kolejce do Adriany Limy, by zrobić sobie z nią zdjęcie i zadać choć jedno pytanie, inna Polka w najlepsze pozowała ze słynną modelką.

Mowa o Joannie Jędrzejczyk - trzykrotnej zawodowej mistrzyni świata i pięciokrotnej mistrzyni Polski w boksie tajskim.

Z racji wykonywanego zawodu Jędrzejczyk często przebywa w Stanach Zjednoczonych. Ostatnio Polka stoczyła tam bardzo trudną walkę z Rose Namajunas i straciła mistrzowski pas UFC.

Intensywne treningi Jędrzejczyk przerywała czasem na regenerację. Wolne chwile spędzała na basenie lub kolacjach z przyjaciółmi. Podczas jednego z wyjść polskiej sportsmance towarzyszyła właśnie Adriana Lima.

Dziewczyny polubiły się tak bardzo, że postanowiły nawet stoczyć... pojedynek na wasabi. Joanna otrzymała także zaproszenie do Szanghaju, na pokaz Victoria’s Secret.  Po udanym show Jędrzejczyk spotkała się z Limą i udokumentowała to zdjęciem, które wrzuciła na swój Instagram.

Reklama

To nie jedyna wspólna fotka Joanny i Adriany. Takiej przyjaźni z aniołkiem Victoria’s Secret polskie blogerki mogą tylko pozazdrościć!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Jędrzejczyk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy