Reklama

Joanna Koroniewska-Dowbor pokazała zdjęcia z Hiszpanii. "Rzeczywistość mocno zweryfikowała moje wyobrażenia"

Jaonna Koroniewska-Dowbor aktualnie jest w Hiszpanii. To właśnie tam spędzi tegoroczne święta Bożego Narodzenia. Mimo niskiej temperatury aktorka wskoczyła w strój kąpielowy i zapozowała do zdjęć.

Aktorka regularnie publikuje posty w mediach społecznościowych i pokazuje internautom, jak spędza wolny czas. Joanna Koroniewska-Dowbor obecnie przebywa z rodziną w Hiszpanii, gdzie zamierza spędzić święta Bożego Narodzenia. O wylocie poinformowała fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Pierwszy raz święta w ciepłym! -  napisała na Instagramie.

Joanna Koroniewska-Dowbor liczyła na upalne dni i wygrzewanie się na słońcu w bikini. Pogoda jednak nie dopisała rodzinie Dowborów i zamiast letnich strojów muszą nosić znacznie cieplejsze ubrania. 

Reklama

Aktorka jednak nie przejmuje się tym i stara się korzystać z każdej chwili w Hiszpanii. Próbuje nawet z tego żartować, a na jej instagramowym profilu właśnie pojawił się post z serii "Instagram vs rzeczywistość".

Mimo niskich temperatur aktorka wskoczyła w strój kąpielowy i zapozowała na balkonie. W ten sposób chciała pokazać, że w mediach społecznościowych wszystko wygląda zupełnie inaczej. "Kiedy to pozazdrościsz koleżankom upału w tropikach. Rzeczywistość mocno zweryfikowała moje wyobrażenia, ale od czego jest Instagram" - napisała na pod zdjęciami.

Na kolejnych zdjęciach postanowiła pokazać, jak jej pobyt w Hiszpanii wygląda naprawdę. Również opublikowała zdjęcie z balkonu, ale tym razem w ciepłym płaszczu i kurtce. Na pocieszenie Maciej Dowbor mówi mi codziennie, że to przypadek i zawsze było tutaj cieplej. Jeśli pogoda w najbliższym czasie się nie zmieni, może nawet wrócę do Polski wcześniej. Obrażona. I sama" - zażartowała aktorka. 

Czytaj więcej:

Katarzyna Cichopek świętuje urodziny córki. "Pękam z dumy"

Anna Lewandowska zapozowała z córkami! "Klara to cały tata"

Wiktoria Gąsiewska w nowej fryzurze! Tak jeszcze nie wyglądała!

Zobacz także:


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Koroniewska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy