Reklama

Reklama

Joanna Koroniewska o akceptacji swojego ciała

Aktorka zamieściła na swoim Instagramie nietypowe zdjęcie w stroju kąpielowym. W długim poście pisze m.in. o samoakceptacji, dystansie do swojego wyglądu i charakteru. Pani Joanna ma bardzo zdrowe podejście i przyznaje, że naprawdę kocha to, co ma.

Joanna Koroniewska-Dowbor w swoich social mediach chętnie publikuje perfekcyjne, dopracowane zdjęcia. Jednak nie brakuje też takich fotografii, do których aktorka pozuje bez makijażu, po treningu, bez uśmiechu i z niekoniecznie idealną fryzurą. 

Swoją postawą stara się uświadomić obserwatorom, że nie wszystko, co widzimy na Instagramie, wygląda dokładnie tak samo w prawdziwym życiu. 

Aktorka niejednokrotnie udowodniła, że nie przejmuje się kąśliwymi komentarzami na swój temat. Gwiazda nie ma zamiaru rezygnować z publikowania bardziej naturalnych zdjęć, które nie wpisują się w kanon "instagramowego" piękna.

Tym razem pani Joasia opublikowała nietypowe zdjęcie w stroju kąpielowym. W inspirującym opisie próbuje namówić swoich fanów do bycia naturalnymi. 

Reklama

Aktorka pisze również o samoakceptacji, przyznawaniu się do błędów i dystansie do siebie. Koroniewska przyznaje, że kocha swoje ciało takie, jakim jest.

Trzeba przyznać, że Joanna Koroniewska wygląda zachwycająco,a uwagę na zdjęciu przykuwa jej szeroki, szczery uśmiech.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Koroniewska | gwiazda | strój kąpielowy | samoakceptacja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy