Reklama

Joanna Przetakiewicz pokazała gołe pośladki

Joanna Przetakiewicz od jakiegoś czasu jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwują w tym momencie 334 tys. użytkowników.

Przetakiewicz bardzo szybko osiągnęła zawodowy sukces, ale nie spoczęła na laurach. Wręcz przeciwnie - zaczęła rozwijać kolejne biznesy, w tym markę odzieżową "La Mania", której jest dyrektorem kreatywnym.

Pani Joanna umiejętnie łączyła bujne życie zawodowe z macierzyństwem. Pierwszy raz wyszła za mąż jako dwudziestolatka (studiowała wówczas prawo) i urodziła trzech synów: Aleksandra, Filipa i Jakuba.

W 2017 roku, 49-letnia wówczas Przetakiewicz, zdecydowała się na sesję dla magazynu "Playboy". Aktualnie jej partnerem jest producent Rinke Rooyens. Para podkreśla, że na miłość nigdy nie jest za późno.

Reklama

Ostatnio natomiast pani Joanna zaskoczyła fanów bardzo śmiałym zdjęciem z przesłaniem. 51-letnia biznes-woman pokazała się bowiem w... samych majtkach, a do tego wyeksponowała pośladki. 

- Z wiekiem nie stajesz się przezroczysta, tylko bardziej wyrazista - napisała pod fotografią.

Niestety, nie wszystkim komentującym zdjęcie przypadło do gustu. Dobrym podsumowaniem dyskusji jest komentarz jednej z Internautek, która napisała:

- Jak widać zdjęcie wywołało ogromną dyskusję... Dużo zachwytu ale i dużo krytyki... Ja szczerze sama się zastanawiam co o tym myśleć.. Nie chcę nikogo urazić.. Ale w pierwszej chwili pomyślałam, że to zdjęcie z jakiegoś czasopisma... Dopiero czytając komentarze zrozumiałam.ze to Pani Joanna.. Mówiąc szczerze coś mi tu nie pasuje do całości profilu na insta… (pis. org.).

A wy co myślicie o fotce Przetakiewicz? 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Przetakiewicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama