Reklama

Reklama

Joanna Przetakiewicz przyznaje „kocham pieniądze” i mówi, jak przyciągnąć bogactwo

Joanna Przetakiewicz nie ukrywa, że luksusowe życie sprawia jej przyjemność. Polska przedsiębiorczyni i projektantka mody postanowiła podzielić się swoimi sposobami na „przyciąganie pieniędzy” na Instagramie. Zaznaczyła, że wbrew temu, co twierdzą niektórzy ludzie, pieniądze są źródłem szczęścia i należy zacząć o tym mówić.

Joanna Przetakiewicz to jedna z najbardziej znanych projektantek w Polsce. Chociaż moda od zawsze ją fascynowała, Przetakiewicz ukończyła studia prawnicze. Szeroką rozpoznawalność zyskała dzięki związkowi z Janem Kulczykiem.

Obecnie Joanna Przetakiewicz jest w związku z Rinke Rooyensem - byłym mężem i ojcem dziecka Kayah. Para niedawno hucznie świętowała rocznicę ślubu.  

Joanna Przetakiewicz uczy jak przyciągać pieniądze

Joanna Przetakiewicz twierdzi, że ludzie, którzy ciągle narzekają na brak pieniędzy, nie przyciągają ich do siebie. Według byłej partnerki zmarłego Jana Kulczyka, aby dobrze zarabiać i cieszyć się dostatnim życiem wystarczy tego chcieć i zacząć otwarcie komunikować swoje potrzeby. Przetakiewicz nie ufa ludziom, którzy twierdzą, że pieniądze są jedynie dodatkiem do życia i nie dają szczęście.

Reklama

Joanna Przetakiewicz swoim podejściem do zarabiania inspiruje wiele osób. Projektantka przed laty dorobiła się fortuny, zakładając centrum stomatologiczne. We wpisie na Instagramie przyznała, że pieniądze są dla niej ważne, więc troszczy się o nie. 

"KOCHAM PIENIĄDZE Z WZAJEMNOŚCIĄ. To moje BEZPIECZEŃSTWO I WOLNOŚĆ. To jest prawo przyciągania" - zaznaczyła Przetakiewicz. "Jeśli coś kochasz, szanujesz i o to dbasz, to przychodzi do Ciebie łatwiej. Nikt nie rozumie, czym jest afirmacja. To CHĘĆ i WIARA! Wiara, że się uda. Szczęścia można się nauczyć. Zarabiania pieniędzy też można się nauczyć" - zaznaczyła w dalszej części wpisu.

Fani Joanny Przetakiewicz gratulują jej zdrowego podejścia

Joanna Przetakiewicz w poście podała także krótką instrukcję,  jak zacząć zarabiać. W trzech podpunktach zawarła pytania kwestie, na które powinna zwrócić uwagę osoba chcąca "przyciągnąć" do siebie pieniądze.

W dalszej części wpisu projektantka dała do zrozumienia, że wpis skierowany jest głównie do kobiet. "Największym problemem kobiet (niezmiennie od lat) jest brak niezależność finansowej, brak wolności decyzji, paraliżująca niepewność przyszłości" - napisała w poście Przetakiewicz. Czy rady,  którymi podzieliła się na Instagramie, rzeczywiście zmotywują Polki do rozwoju?

Jak się okazuje, wiele obserwatorek Joanny Przetakiewicz podziela jej opinię i również. Panie w komentarzach zaznaczały,  że pieniądze rzeczywiście są źródłem szczęścia. Użytkowniczki aplikacji dziękowały projektantce za motywujący przekaz. 

"Oczywiście że pieniądze dają szczęście! Pieniądze to wolność, radość, niezależność, umożliwiają spełnienie marzeń i rozwój, edukację, zdrowie! Uważam, że wszystko możemy kupić do pewnego stopnia" - napisała jedna z kobiet pod postem Przetakiewicz. "Przyjemniej szczerą prawdę Pani Asiu Pani napisała. Jak słyszę tekst pieniądze szczęścia nie dają, to mi kory wywala" - zaznaczyła inna.

***

Czytaj więcej:

Są po 50-tce i zachwycają stylem. Prawdziwe ikony!

Aleksandra Kwaśniewska opublikowała zdjęcie z wakacji. Wygląda jak nastolatka!

Czym najchętniej zajada się Kasia Tusk?

Zobacz także:


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje