Reklama

Reklama

Joanna Racewicz chwali się urlopem w Turcji. Fani piszą: "Magiczne miejsce"

Joanna Racewicz przebywa właśnie na urlopie w Turcji, który ze szczegółami relacjonuje fanom na Instagramie. Dziennikarka i prezenterka odwiedziła słynny meczet w Stambule i podzieliła się z obserwatorami zaskakującą refleksją.

Joanna Racewicz, dziennikarka i prezenterka telewizyjna, znana z takich programów jak "Panorama", "Pytanie na śniadanie" czy "Polsat News" uwielbia podróżować i chętnie dzieli się z obserwatorami filmikami i fotkami ze swoich eskapad. 

Racewicz niedawno wróciła z Gruzji, która zachwyciła ją gościnnością, pysznym jedzeniem i doskonałą pogodą, a teraz odwiedziła Turcję i swoją podróż rozpoczęła od wizyty w słynnym, stambulskim meczecie. 

Zobacz również: Gruzja: Dziki kraj na wyciągnięcie ręki 

Reklama

Joanna Racewicz na wakacjach w Stambule. Fani komentują jej wizytę w meczecie

Joanna Racewicz udostępniła na Instagramie filmik, na którym widać jak rozpoczyna swoją przygodę na lotnisku, by chwilę później zwiedzać już historyczny meczet Hagia Sophia. 

- napisała.

Fani natychmiast zareagowali na jej post, przyznając, że mogła już kiedyś być w tym pięknym miejscu:

- "Jeśli pani tak czuję, że zna to miejsce, to na pewno pani dusza wielokrotnie już tam była", "Meczet zrobił na mnie wrażenie i mam nadzieję że wrócę tam jeszcze", "To prawda. Magiczne miejsce. Mnie podobnie powaliła na kolana. Czuje się tam niezwykla duchowość" - piszą. 

Joanna Racewicz chwilę później zamieściła także kilka zdjęć ze słynnego meczetu w Stambule i napisała: 

Fani ponownie zareagowali, zachwycają się nie tylko budowlą, ale także piękną dziennikarką, która według nich robi tak samo piorunujące wrażenie jak słynny meczet. Zgadzacie się?

Zobacz również:

Doda o ciężkich chwilach z byłym mężem: "Okłamał babcię na łożu śmierci"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Racewicz | Turcja | Stambuł

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy