Reklama

Reklama

Joanna Racewicz zachwyca wyglądem! Wypoczywa na wakacjach!

Joanna Racewicz kocha podróżować i gdy tylko nadarza się okazja, dzieli się tym szczęściem ze swoimi fanami w mediach społecznościowych. Tym razem gwiazda wybrała się do Gruzji, skąd opublikowała zdjęcia, które zaparły dech w piersi jej fanom.

Joanna Racewicz na urlopie w Gruzji

Joanna Racewicz  to dziennikarka i prezenterka, która od lat gości na ekranach telewizorów, prowadząc programy informacyjne. Choć gwiazda kocha swoją pracę, teraz przyszedł czas, by nieco odpocząć. 

 Joanna Racewicz poczuła wakacyjny klimat i postanowiła wykorzystać letni czas bawiąc się w Batumi. To gruzińskie miast , leżące w południowo-zachodniej części kraju, na wybrzeżu Morza Czarnego, jest stolicą autonomicznej republiki Adżarii. Sąsiaduje z Turcją i jest drugim co do wielkości miastem Gruzji. 

I to właśnie w tym mieście zakochała się Joanna Racewicz, która na zdjęciach prezentuje niezwykłe okoliczności, w których spędza urlop. Prócz pięknej Gruzji fani jednak zwrócili uwagę na coś jeszcze.

Joanna Racewicz zachwyciła wyglądem. Co za suknia!

Gwiazda odprężona i zrelaksowana prezentuje się bosko na wakacyjnych zdjęciach, a pozując w długiej sukni w zielone liście, zachwyciła internautów. 

Reklama

"Pani Joasiu jest Pani jak Bogini Venus" - można przeczytać komentarz pod zdjęciem Joanny Racewicz.  

Faktycznie, patrząc na fotografie Joanny Racewicz z Batumi, trzeba przyznać, że pobyt w tym kraju jej służy, bo wygląda fenomenalnie!

***

Zobacz też: 

Dorota Segda i Stanisław Radwan: z teatru do życia. Tak rozkwitało ich uczucie!

Robert Lewandowski z rodziną na Majorce. "Lewa" to nowa "królowa życia"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Racewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama