Reklama

Reklama

Julia Kamińska zachwyca na premierze

Do polskich kin wchodzi właśnie komedia romantyczna w reż. Bartosza Prokopowicza pt. „Narzeczony na niby”. W produkcji zobaczymy plejadę polskich gwiazd, m.in. Piotra Adamczyka, Sonię Bohosiewicz czy Piotra Stramowskiego.

Z tej okazji w Warszawie odbyła się uroczysta premiera filmu, która przyciągnęła wielu znanych gości. Oprócz aktorów grających w produkcji, na ściance mogliśmy zobaczyć m.in.: Ninę Terentiew, Piotra Najsztuba, Karolinę Szostak, Katarzynę Warnke czy Paulinę Sykut.

W rolę Kariny - głównej bohaterki poszukującej miłości - wciela się Julia Kamińska. 31-letnią aktorkę widzowie znają przede wszystkim z serialu "BrzydUla", który cieszył się w 2008 roku wielką popularnością.

Reklama

Kamińska nigdy nie skończyła szkoły teatralnej, jednak przed kamerą radzi sobie bardzo dobrze. Oprócz ról serialowych ma na koncie również te filmowe, m.in. w "Być jak Kazimierz Deyna" czy "Wkręconych".

Ze zdjęć zamieszczanych przez Julię na Instagramie możemy wnioskować, że od dłuższego czasu dba o kondycję i sylwetkę, regularnie uczęszczając na siłownię.

Efekty jej pracy było widać na premierze "Narzeczonego na niby", gdzie zaprezentowała się w sukni z transparentnym dołem i wyglądała świetnie!

Do oryginalnej kreacji Kamińska dobrała klasyczną biżuterię w hollywoodzkim stylu, włosy upięła natomiast w kok.

Podoba wam się w takim wydaniu? My jesteśmy na tak!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Julia Kamińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy