Reklama

Reklama

Julia Sara z "Projekt Lady" zawalczy z Adą z "Love Island"

Julia Sara, znana z programu "Projekt Lady" zaskoczyła ostatnio informacją, że zaczyna przygodę z MMA i wkrótce pojawi się w klatce. Julia dołączyła do nowej federacji Elite Fighters i miała na bieżąco informować fanów o swoich przygotowaniach. Teraz jednak znów ich zaskoczyła!

Wczoraj Julia poinformowała na Instagramie, że owszem, zawalczy i to już jutro, ale jej przeciwniczką będzie znana z programu "Love Island" Adrianna Śledź, a panie zmierzą się w... kontrowersyjnym PunchDown. PunchDown to budzący skrajne emocje turniej w policzkowaniu, w którym swoich sił próbowały już Esmeralda Godlewska czy znana z programu "Ex na plaży" Anastasiya. 

- Już oficjalnie! W sobotę w moje urodziny oglądajcie mnie na punchdownfight to właśnie wtedy pojawię się w najbardziej emocjonującej walce wieczoru z @flychanelle oj w łapie to ja mam pierdolniecie, więc będzie się działo. A jako, że mam urodziny to każdego proszę o zakup PPV z mojego linka, którego znajdziecie w moim bio, zróbcie mi ten prezent i trzymajcie kciuki - napisała na Instagramie Julia, prosząc fanów o wsparcie. 

Reklama

Fani zasypali Julię pozytywnymi komentarzami, ale nie brakowało opinii, że o ile walki MMA można jeszcze zaakceptować to turniej Punchdown jest po prostu poniżający, szczególnie dla kobiet. A jakie jest wasze zdanie? Myślicie, że mentorki z "Projekt Lady" są dziś dumne ze swojej ulubienicy? 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Julia Jaroszewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy