Reklama

Julia Wróblewska przechodzi na dietę

Młoda gwiazdka postanowiła zadbać o siebie i postawiła na zdrowe odżywianie. Julia Wróblewska wybrała na tę okoliczność dość znaną i często budzącą mieszane uczucia dietę pudełkową.

Julka jest jedną z młodszych ulubienic telewidzów. Ostatnio jej fani mogą oglądać gwiazdę w trzeciej edycji programu "Agent Gwiazdy", czym młoda gwiazdka lubi pochwalić na swoich oficjalnych profilach w mediach społecznościowych.

Niestety, poza ciekawymi wyzwaniami i projektami, aktorka zmagała się ostatnio też z poważną wadą wzroku.

Podczas rutynowej kontroli u okulisty okazało się, że prawdopodobnie na skutek mocnego uderzenia w głowę, siatkówka na oku celebrytki nie jest w najlepszym stanie.

Lekarze zadecydowali o pilnym skierowaniu pacjentki do leczenia chirurgicznego. Jak głoszą plotki, bez leczenia Julia Wróblewska mogłaby nawet na zawsze pożegnać się ze wzrokiem.

Reklama

Na szczęście kilka dni temu gwiazdka pomyślnie przeszła operację i czuje się dobrze. Na tyle dobrze, by zacząć wprowadzać do swojego życia pewne zmiany.

Julka postanowiła przejść na tzw. dietę pudełkową. Decyzję tłumaczy tym, że do tej pory, z powodu braku czasu najczęściej stołowała się na mieście, co prawdopodobnie odbija się na jej zdrowiu.

Dlatego też powierzyła kondycję swojego organizmu profesjonalistom.

Co myślicie o popularnej ostatnio diecie pudełkowej? Uważacie, że Julka powinna imać się takich rozwiązań?


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama