Reklama

Reklama

Julia Wróblewska przechodzi na dietę

Młoda gwiazdka postanowiła zadbać o siebie i postawiła na zdrowe odżywianie. Julia Wróblewska wybrała na tę okoliczność dość znaną i często budzącą mieszane uczucia dietę pudełkową.

Julka jest jedną z młodszych ulubienic telewidzów. Ostatnio jej fani mogą oglądać gwiazdę w trzeciej edycji programu "Agent Gwiazdy", czym młoda gwiazdka lubi pochwalić na swoich oficjalnych profilach w mediach społecznościowych.

Reklama

Niestety, poza ciekawymi wyzwaniami i projektami, aktorka zmagała się ostatnio też z poważną wadą wzroku.

Podczas rutynowej kontroli u okulisty okazało się, że prawdopodobnie na skutek mocnego uderzenia w głowę, siatkówka na oku celebrytki nie jest w najlepszym stanie.

Lekarze zadecydowali o pilnym skierowaniu pacjentki do leczenia chirurgicznego. Jak głoszą plotki, bez leczenia Julia Wróblewska mogłaby nawet na zawsze pożegnać się ze wzrokiem.

Na szczęście kilka dni temu gwiazdka pomyślnie przeszła operację i czuje się dobrze. Na tyle dobrze, by zacząć wprowadzać do swojego życia pewne zmiany.

Julka postanowiła przejść na tzw. dietę pudełkową. Decyzję tłumaczy tym, że do tej pory, z powodu braku czasu najczęściej stołowała się na mieście, co prawdopodobnie odbija się na jej zdrowiu.

Dlatego też powierzyła kondycję swojego organizmu profesjonalistom.

Co myślicie o popularnej ostatnio diecie pudełkowej? Uważacie, że Julka powinna imać się takich rozwiązań?


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje