Justin Bieber i Hailey (Baldwin) Bieber się rozwodzą?

Justin Bieber i Hailey (Baldwin) Bieber tworzą jedną z najgorętszych par show-biznesu. Po kilku miesiącach w związku, wzięli potajemny ślub.

Justin Bieber i Hailey (Baldwin) Bieber
Justin Bieber i Hailey (Baldwin) BieberSplash NewsEast News

Bieber rozpoczął karierę, gdy miał zaledwie 15 lat i szybko zawędrował na sam szczyt. Jego piosenki grały rozgłośnie radiowe na całym świecie, a płyty sprzedawały się jak świeże bułeczki. Nic dziwnego, że w pewnym momencie piosenkarz przeszedł załamanie - miał problemy z używkami i prawem.

Jego wieloletnią partnerką była gwiazdka Disneya - Selena Gomez, która dziś zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi.

Według amerykańskich tabloidów właśnie spotkanie z dawną miłością miało zburzyć małżeńskie szczęście Justina. Podobno gdy Hailey dowiedziała się o schadzce, urządziła mężowi awanturę i zagroziła rozwodem.

Trudno jednak wierzyć w te doniesienia, kiedy na Instagramie modelki właśnie pojawiły się romantyczne zdjęcia pary pochodzące z sesji do magazynu "Vogue". W uzupełniającym je wywiadzie świeżo upieczeni małżonkowie deklarują, że są bardzo szczęśliwi, a ewentualne kryzysy planują wspólnie przepracowywać. 

Myślicie, że w plotkach jest ziarno prawdy?

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas