Reklama

Reklama

Justyna Steczkowska zachwyciła stylizacją. Wcześniej nosiła ją Katarzyna Cichopek

Justyna Steczkowska odwiedziła studio „Dzień Dobry TVN” zachwycając przy okazji swoją stylizacją. Piosenkarka zdecydowała się na kanarkowy garnitur, dobierając do niego niecodzienne dodatki. Wcześniej na podobny look postawiła Katarzyna Cichopek. Żółty jest prawdziwym hitem tego lata!

2 sierpnia Justyna Steczkowska skończyła 50 lat. Obok okrągłych urodzin piosenkarka obchodzi w tym roku również 25-lecie pracy artystycznej. W studiu "Dzień Dobry TVN" przyznała, że wie dokładnie czego chce i w którym kierunku zmierza.

Piosenkarce złożono życzenia urodzinowe, jednak to właśnie jej stylizacja skradła całe "show".

Zobacz również: Monika Mielnicka: Młoda gwiazda „M jak miłość” kipi seksem na plaży!

Justyna Steczkowska cała na żółto. Wszyscy patrzą na dodatki

W studio śniadaniówki piosenkarka pojawiła się w żółtym garniturze, do którego założyła top na jedno ramię oraz delikatne, pomarańczowe sandałki na obcasie. Stylizację zwieńczyła małą, czarną torebką oraz dużymi okularami przeciwsłonecznymi. Uwagę zwraca między innymi łańcuszkowy pasek.

Reklama

Kanarkowy kolor jest prawdziwym hitem tego lata, przez co decydują się na niego kolejne gwiazdy. Pod koniec lipca w identycznej, żółtej stylizacji pozowała Katarzyna Cichopek. Wówczas fani aktorki nie mogli oderwać wzroku od jej słonecznej kreacji.

Zobacz również: Małgorzata Rozenek cała w różu. Podobną stylizację nosiła już Katarzyna Cichopek

Żółty to hit lata 2022. Jak go stylizować?

Żółty jest obecnie jedną z najpopularniejszych letnich barw. Rozświetla stylizacje, dodając im energii i świeżości. Co więcej, bezsprzecznie kojarzy się z ciepłem i słońcem. Dlatego też warto postawić na niego w swojej codziennej garderobie.

Mimo iż pozornie wydaje się trudny w stylizacji, świetnie przyciąga wzrok i doskonale podkreśla intrygujący charakter całego looku. Żółty stylizować można z czernią, bielą lub beżem. Tego lata królują jednak żółte total looki. Zaszalejmy!

Zobacz również: Wstydliwa choroba aktorki. Gwiazda obala wszystkie mity

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Justyna Steczkowska | Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy