Reklama

Kamila Szczawińska: tak dba o urodę

Kamila Szczawińska dbając o urodę bardziej stawia na pielęgnację, niż na kolorowe kosmetyki. Jej ostatnim odkryciem jest żel do brwi. Gdy wraca z Hiszpanii, gdzie teraz mieszka, do Polski nie wozi kosmetyków - ma dwa takie same zestawy swoich ulubionych produktów.

Jak zdradza w rozmowie z PAP Life Kamila Szczawińska, jej ostatnim urodowym odkryciem jest żel do pielęgnacji brwi. "Uwielbiam naturalne, wyczesane brwi.

Nie używam henny ani żadnych produktów, które barwią, natomiast ten żel jest idealny - pięknie układa, nawilża, co też jest ważne, bo część tego typu produktów nie ma właściwości nawilżających-odżywczych" - mówi.

Modelka pielęgnację funduje też swoim włosom. "Odżywki z lawendą, z rumiankiem, maseczki do włosów - to są idealne dla mnie produkty, bo jestem fanką dbania o włosy, stosowania różnych produktów" - przekonuje.

Reklama

Szczawińska postanowiła na jakiś czas zamieszkać w Hiszpanii. Jak radzi sobie z kosmetykami w podróży? "Jedną część kosmetyków mam w Polsce, drugą w Hiszpanii, także latam już bez kosmetyczki. Swoje ulubione rzeczy, jak żel do brwi, zalotkę do rzęs, maskarę, krem nawilżający, korektor i puder do konturowania twarzy mam i tutaj, i tutaj" - wylicza.

Generalnie modelka stawia na naturalny makijaż, więc w kosmetyczce niewiele jej potrzeba. "Zazwyczaj są to maseczki, krem do twarzy, odżywka do włosów, także bardziej pielęgnacyjnie, koloryzacyjnie niewiele" - kwituje Szczawińska.


PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Kamila Szczawińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy