Reklama

Reklama

Karolina Gilon w oryginalnej stylizacji

Karolina Gilon zdobyła popularność dzięki udziałowi w programie „Top Model”. Jak sama o sobie mówi: „jest zwykłą dziewczyną z Mrągowa, która przyjechała do Warszawy, by spełniać swoje marzenia”.

TVN-owskie show okazało się dla Karoliny furtką do telewizyjnej kariery. Dziś Gilon prowadzi w telewizji TTV dwa programy: magazyn "DeFacto" i "Drugą twarz".

W drugim z projektów, wraz z grupą specjalistów: m.in. Marcinem Tyszką i Malwiną Wendzikowską, pomaga zmienić wizerunek uczestników, którzy zmagają się z problemem braku akceptacji. Do programu zgłaszają się ludzie wstydzący się brzydkich tatuaży, modyfikacji ciała czy obciachowego stylu.

Karolina nie stroni również od ścianek i branżowych imprez. Ostatnio, wraz z innymi polskimi gwiazdami i celebrytami, pojawiła się na otwarciu butiku "ZoZo Design". Prezenterka wyróżniała się zdecydowanie na tle innych gości.

Reklama

Na tę okazję wybrała bowiem biały, obszerny płaszcz, sportowy, bordowo-pomarańczowy szal i czapkę z daszkiem. Całość uzupełniła prostym, czarnym topem i botkami na szpilce. Miks stylu sportowego z eleganckim jest zawsze ryzykowny, natomiast Gilon wybrnęła z trudnej stylizacji z twarzą.

Podoba wam się w takim wydaniu?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Gilon

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje