Reklama

Reklama

Karolina Pajączkowska pochwaliła się szczepieniem!

Karolina Pajączkowska to piękna gwiazda TVP, która dość intensywnie prowadzi swoje media społecznościowe. To właśnie tam pochwaliła się tym, że właśnie przyjęła szczepionkę przeciw koronawirusowi.

Karolina Pajączkowska, piękna prezenterka TVP, ma już za sobą pierwszą dawkę szczepionki przeciw COVID-19. Pandemia wszystkim dała się mocno we znaki, więc nic w tym dziwnego, że gwiazdy tak chętnie promują szczepienia. 

Do tego grona właśnie dołączyła dziennikarka i zrobiła to dość symbolicznie, bo w Dzień Matki. Moment szczepienia został uwieczniony na zdjęciu, kiedy to jej własna mama podawała gwieździe szczepionkę.

"Dziś podarowałam Mamie najpiękniejszy prezent... zdrowie. Dziękuję Mamo za dar od Ciebie -bezpieczeństwo i.. delikatne ukłucie" - napisała pod zdjęciem.

Karolina Pajączkowska nie kryła dumy i zadowolenia z tego, że w końcu przyszła jej kolej na szczepienie i zachęcała do tego swoich fanów. 

Niestety, w komentarzach pojawiły się także słowa negujące badania i naukę i zniechęcająca do szczepień. 

"Jest się czym chwalić" - brzmiał jeden z komentarzy. Karolina nie zastanawiała się długo i odpowiedziała dość ostro: 

"Tak jest! Za to odradzałbym chwalenie się ignorancją!! Moja mama codziennie przez ponad rok pracowała, żeby Pani mogła dzisiaj wyjść na spacer. Wiec grzeczniej proszę". 

Reklama


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Karolina Pajączkowska | TVP | koronawirus | szczepinie | Covid-19

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje