Karolina Pisarek pozuje na tarasie

Karolina Pisarek jest jedną z najchętniej obserwowanych osób w polskim internecie. Jej instagramowy profil śledzi w tym momencie 866 tys. użytkowników.

Karolina Pisarek kupiła apartament w Warszawie
Karolina Pisarek kupiła apartament w WarszawieArtur ZawadzkiReporter

Rozpoznawalność pięknej blondynce przyniósł udział w programie "Top Model". Wielbicielką jej komercyjnej urody od początku była Joanna Krupa.

Okazuje się, że przewodnicząca jury miała nosa. Pisarek zajęła bowiem 50. miejsce w prestiżowym rankingu "Najpiękniejszych Twarzy Świata" opublikowanym w 2019 roku.

Dziś modelka dzieli swoje życie między Polskę i Stany Zjednoczone. Dzięki mediom społecznościowym jest w nieustannej łączności z fanami.

Ostatnio Pisarek przeprowadziła się do nowego, przestronnego, dwupoziomowego mieszkania na Mokotowie. Apartament kosztował podobno ponad 2 mln złotych!

Jego częścią jest taras z widokiem na stolicę, na którym modelka zapozowała w czarnym stroju kąpielowym z wycięciami i... książką.

"Najpiękniejsza", "Przepiękna jesteś" czy "Podziwiam i szanuje" - pisali w komentarzach fani Karoliny.

Złośliwi zwrócili jednak uwagę, że tego dnia w Warszawie padał deszcz, w związku z czym relaks na tarasie nie był możliwy.

A wy co myślicie o zdjęciu Pisarek? Faktycznie jest przekłamane?

#POMAGAMINTERIA

Hubert ma roczek. Pierwsze sześć tygodni życia spędził w szpitalu, walcząc o każdy dzień. Urodził się z ciężkimi wadami - między innymi z brakiem kości w rękach. Pojawiła się jednak nadzieja na operację, która umożliwi mu normalny rozwój. Wystarczą dwa kompleksowe zabiegi, dzięki którym jego dłonie i przedramię ukształtują się w sposób prawidłowy, a ręce będą mogły prawidłowo rosnąć z zachowaniem pełnej funkcjonalności kończyn. Pomóż Hubercikowi przybić piątkę w przyszłości! Sprawdź szczegóły >>>

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas