Reklama

Reklama

Karolina z Big Brothera ma powód do świętowania!

Pamiętacie jeszcze uczestniczki pierwszej polskiej edycji Big Brothera? Jedną z nich była Karolina Pachniewicz, która dziś mieszka w Anglii i od czasu do czasu dzieli się z fanami ciekawostkami ze swojego życia.

Karolina była najmłodszą uczestniczką programu, budzącą wśród widzów dość skrajne emocje. Plotkowano o jej romansie z Grzegorzem Mielcem (dziś para mocno się przyjaźni), a jej słynne powiedzenie "Gulczas, a jak myślisz" jest już wręcz kultowe i było inspiracją do tytułu filmu Jerzego Gruzy, w którym wystąpili wszyscy uczestnicy reality show. 

Reklama

Dziś Karolina mieszka w Machesterze, związana jest z przystojnym Davidem, pracuje w szpitalu, a jej wielką pasją jest malowanie i wystrój wnętrz. To jednak nie wszystko - niedawno Karolina przyznała się, że została babcią! Wprawdzie przyszywaną (córka Davida urodziła śliczną córeczkę), ale Pachniewicz nie ukrywa, że zwariowała na punkcie nowego członka rodziny. 

Karolina niedawno miała wyjątkowy powód do świętowania. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, którym postanowiła przypomnieć fanom, że od premiery pierwszej polskiej edycji Big Brothera minęło równe 20 lat! Pod zdjęciem szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy - obserwujący Karolinę fani wspominają jakie emocje budził program, o komentarz pokusił się nawet inny, słynny uczestnik show, Klaudiusz Sevkovic. A wy oglądaliście pierwszą edycję programu? Jak ją wspominacie? 

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy programTUTAJ>>>

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Big Brother

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje