Katarzyna Cichopek łapie jesienne promienie słońca i odsłania szczupłe nogi. „Kwitnąco”

Katarzyna Cichopek postanowiła wykorzystać słoneczny dzień, wygodnie rozsiadając się w fotelu i łapiąc jedne z ostatnich, ciepłych promieni słonecznych. Zdecydowała przy tym odsłonić zgrabne nogi, prezentując fanom kolejną, skrojoną iście na nieco cieplejsze, jesienne dni stylizację. „Kwitnąco” – zachwycają się internauci.

Katarzyna Cichopek odsłania szczupłe nogi i zachwyca stylizacją. „Kwitnąco”
Katarzyna Cichopek odsłania szczupłe nogi i zachwyca stylizacją. „Kwitnąco”TRICOLORS/EAST NEWSEast News

Katarzyna Cichopek zachwyca stylizacją. Polska ikona mody?

Katarzyna Cichopek jest jedną z najpopularniejszych aktorek w Polsce, która szeroką rozpoznawalność zyskała za sprawą za sprawą roli Kingi Zduńskiej w serialu "M jak miłość". Na przestrzeni lat gwiazda zaskarbiła sobie ogromną sympatię widzów, którzy dziś z uwagą śledzą jej kolejne poczynania.

Aktorka aktywnie prowadzi swoje konta w mediach społecznościowych, gdzie relacjonuje podróże i zdradza internautom rąbka tajemnicy na temat swojej prywatności, raz za razem zaskakując przy tym kolejnymi stylizacjami. Wielu bez ogródek nazywa Katarzynę Cichopek polską ikoną stylu. Nie inaczej było i tym razem.

Katarzyna Cichopek: styl. Od wygodnych sneakersów po kobiece garnitury

Katarzyna Cichopek, której styl mocno ewoluował na przestrzeni lat, jest dzisiaj prawdziwą inspiracją dla wielu Polek. Z jej modowych wyborów można wręcz czerpać garściami. Aktorka lubi bowiem eksperymenty, stawiając zarówno na kobiece sukienki, jak i eleganckie garnitury, nie obawiając się również nieco luźniejszych zestawień - wygodnych sneakersów czy zawsze modnych dżinsów.

Każdorazowo Katarzyna Cichopek uzupełnia swoje stylizacje kobiecymi dodatkami - delikatną biżuterią czy okularami przeciwsłonecznymi. Jej garderoba wręcz pęka w szwach. Najnowszą stylizacją znów zachwyciła jednak swoich fanów.

Katarzyna Cichopek odsłania szczupłe nogi i zachwyca stylizacją. "Kwitnąco"

Katarzyna Cichopek, postanawiając złapać jedne z ostatnich, ciepłych, jesiennych promieni słonecznych rozsiadła się wygodnie w fotelu, pozując w wyjątkowo urokliwych okolicznościach przyrody. Na tę okazję założyła komplet utrzymany w jesiennej kolorystyce, eksponując zgrabne nogi. Całość uzupełniły masywne botki.

W komentarzach natychmiast zaroiło się od zachwytów. Internauci, oczarowani stylizacją gwiazdy, dopytują skąd pochodzą poszczególne elementy garderoby aktorki. "Wyglądasz olśniewająco", "Te buty, mega", "Dama z wielką klasą i urodą", "Wyglądasz przepięknie" - zapewniają.

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 70: Joanna Górska i Robert SzulcINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas