Reklama

Katarzyna Cichopek pochwaliła się zdjęciem z Nowego Jorku. Tak zareagowali internauci

Katarzyna Cichopek postanowiła podzielić się z internautami zdjęciem z Nowego Jorku. To, co napisała o amerykańskim mieście, nie wszystkim jednak przypadło do gustu. Przy okazji wspomniała o nowym projekcie, a na reakcje internautów nie trzeba było długo czekać.

Katarzyna Cichopek w Nowym Jorku

Katarzyna Cichopek to jedna z tych gwiazd, które aktywnie działają w mediach społecznościowych. Zgromadziła tam spore grono odbiorców, które stale się powiększa. 

Na instagramowym profilu dzieli się swoją codziennością, publikuje zdjęcia z pracy i przy okazji chętnie pokazuje swoje stylizacje. W ostatnim czasie m.in. relacjonowała wyjazd do Izraela, gdzie wraz z Maciejem Kurzajewskim świętowała 40. urodziny. 

Tym razem aktorka pochwaliła się ujęciem z Nowego Jorku. W hasztagach wspomniała o nowym projekcie, ale nie zdradziła żadnych szczegółów. W opisie natomiast nawiązała do amerykańskiego miasta. To, co napisała, jednak nie wszystkim się spodobało.

Reklama

Co Katarzyna Cichopek napisała pod zdjęciem z Nowego Jorku?

Katarzyna Cichopek na swoim instagramowym profilu zamieściła zdjęcie z sesji zdjęciowej na tle ruchliwej nowojorskiej ulicy i opatrzyła je krókim opisem. "Tylko w NY sny zmieniają się w marzenia, a marzenia w realne inspiracje. Tu mogłam poczuć, że niemożliwe nie istnieje" - napisała aktorka.

Internauci niemal od razu zareagowali na słowa Katarzyny Cichopek i wyrazili swoje zdanie na temat Nowego Jorku. "Po dwudziestu latach życia tutaj zmieniłaby Pani zdanie. NYC robi wrażenie tylko wpadając na chwilę z pełnym portfelem", "Żyję tu 20 lat jakoś ciężko w to uwierzyć", "NY to złudzenie optyczne i psychiczne, które na niektórych działa" - można przeczytać pod postem. 

Oczywiście nie zabrakło komentarzy od osób, które marzą o podróży do Stanów Zjednoczonych i mają podobne zdanie o Nowym Jorku co Katarzyna Cichopek. Przy okazji pod postem jak zwykle pojawiło się mnóstwo komplementów. "Rewelacyjne zdjęcie", "Ale super", "Piękna kobieta" - pisali fani.

***

Zobacz także:

Syn Wojtka Szczęsnego przeszedł "test" Lewandowskiego. Liam znów skradł show!

Poukładane życie Lary Gessler legnie w gruzach? Jest poważnie chora!

Kim Kardashian odsłoniła umięśniony brzuch. Fani oniemieli!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy